Fake m.facebook.com Created ! - TheQuesz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackerBOYY

Yeni üye
20 Ağu 2017
17
0
[sıze="4"]merhabalar, herkesin merakla beklediği veya arayıpta bulamadığı fake m.facebook.com scriptini yazmış bulunmaktayız. Bana yardımcı olan ama hala foruma üyeliği kabul edilmeyen @fernetbarance adlı arkadaşa emeklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum.[/sıze]

[sıze="4"]~ scriptimizden kareler ~ [/sıze]

[sıze="4"]~ scriptimizin dosyaları [ public_html :trl ] ~ [/sıze]

[sıze="3"]* index.html
* dosya.php
* accounts.txt
[/sıze]

[sıze="4"]~ indirme linki ~ [/sıze]

[sıze="5"]dosya.co[/sıze]
[sıze="5"]yandex disk[/sıze]

[sıze="4"]~ virustotal ~ [/sıze]

[sıze="5"]virus total [/sıze]

[sıze="4"]~ önemli ~ [/sıze]

[sıze="3"]yetkilerden ricam: @fernetbarance adlı arkadaşımın üyeliğinin onaylanması[/sıze]

[sıze="3"]emeklerimin karşılığını sizden sadece bir teşekkür ve yorum olarak beklemekteyim.
Rar password için teşekkür ve yorum attıktan sonra ö.m atınız.[/sıze]​
kardeşim password atarmısın tşk attım

At4k

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,867
0
Manisa
Merhabalar, Herkesin merakla beklediği veya arayıpta bulamadığı Fake m.facebook.com scriptini yazmış bulunmaktayız. Bana yardımcı olan ama hala foruma üyeliği kabul edilmeyen @FernetBarance adlı arkadaşa emeklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum.

~ SCRİPTİMİZDEN KARELER ~

~ SCRİPTİMİZİN DOSYALARI [ PUBLİC_HTML :trl ] ~

* index.html
* dosya.php
* accounts.txt

~ İNDİRME LİNKİ ~

DOSYA.CO
Yandex Disk

~ VİRUSTOTAL ~

VİRUS TOTAL

~ ÖNEMLİ ~

Yetkilerden Ricam: @FernetBarance adlı arkadaşımın üyeliğinin onaylanması

Emeklerimin karşılığını sizden sadece bir TEŞEKKÜR ve YORUM olarak beklemekteyim.
Rar password için teşekkür ve yorum attıktan sonra Ö.M atınız.

~ Dosya Viruslu Diyenler İçin Açıklama ~

İlk önce index.html dosyamızın en altında vbscript kodları olabilir onları kaldırın.

İkinci olarak free hostlar phising yöntemini virus sayabiliyor.

Hocam öm atar mısısnız acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.