Fake Mail Hakkında Birşey Sormak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Fake mail yazdım ama,trojan,keylogger vs. soracağım soru belki bunları da kapsayabilir...
Ben birisinin bir sitede kullanıcı adını ve şifresini öğrenmek istiyorum diyelim,ve o kişinin de mail adresini biliyorum...Onun mailine fake yollayarak o kişinin sitedeki kullanıcı adını ve şifresini öğrenebilirmiyim?yani mail adresini değil herhangi bir sitedeki kullanıcı bilgilerini...???

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Birşey sormak istiyorum dostlar, geçen bişey okudum da; üyeye hiç yutturma derdi yokmuş direkt tıkladığında bütün bilgileri geliyormuş...BUnunda hakkında aydınlatırmısınz beni?nedir bu mevzu?

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
yanlış hatırlamıyorsam o video keylogerı lınk halıne getirmeydi. ondan anon abımız yedırme derdı yok demiştir.sadece tıklatcan o zaman
icon10.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.