Fake Mail Yutturma Yontemi

Me Gusta

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
705
0
.
Merhaba arkadaslar.Sizlere bu konumda fake mail nasil yutturulabilir onu anlatacagim.Anlattigim yollarin aynisi uygulanamaz.Teori olarak mumkun degildir.Ancak esinlenilerek ozgun stratejiler olusturulabilir.

"SM: Sosyal Muhendis" "K:Kurban"

Onemli not : Fake mailiniz ne kadar iyiyse o kadar kolay yutturursunuz.Ayrintilar forumda mevcut.

Burdaki maksat diyalog degil isin mantigidir.

Oncelikle kisiyi facebooktan oyuna getireceksek onun adina fake sayfa acalim.Hakkinda ileri geri seyler yazalim.İnandirici olsun diye begeniyi yuksek tutalim.Bazi buyuk sayfalara yorum olarak ya da durum olarak yazalim.Diyaloga gelince:

SM: Abi (abla,kanka,kardesim... kisi sizin neyiniz oluyorsa) abi acil bak.Sana cok onemli bir sey soylemem gerek.

K: Neymis o

SM:Abi senin hakkinda bir sayfa acilmis.İleri geri seyler yazmislar abi.

K:Hangi sayfa

SM:Seninle ayni isimde ve ayni resimde bir sayfa.(Sayfaya kisinin ismini koyun ki arattirdiginda bulunca numara elinizde patlamasin.Kurbanin ismini yazinca buyuk ihtimaller ayni isimde olan baskalari gelir.Ancak sayfalar kisminda aratirsa aratinca gelmeyecek ozel semboller kullanin)

K:Tamam bakiyorum.(Hic endiselenmeyin o sayfayi bulamayacak :) )

SM:Tamam abi sen bak.

5 Dakika sonra

SM:Buldunmu abi?

K:Hayir bulamadim.Linkini verirmisin?

SM : Tamam abi.
Buyur
[Fake Linki]
(Notta da soyledigim gibi fake ne kadar iyi olursa o kadar kolay yutar.Linkin uyusmasina dikkat edin ve renk uyumuna turkce karakter hatalarina onem verin.)

(Fake icin bir taktik: "Bu sayfayi goruntulemek icin giris yapmalisiniz" hata sayfasinin fake'sini yapin.Kurban o merakla dusunmeden girecektir ve girdiginde o sayfayi incelerken siz de zaferinize yaklasmis olacaksiniz.Yalniz her sey bitmedi.Konusmayi uygun bir uslup ile bitirmelisiniz)

K:[Kizar ve bir kac argo soz soyler]

SM:Abi senin icin sikayet ettim.Profilime de paylastim sikayet edin sayfayi diye.(İster fake'in ister gercegin linkini koyarsiniz.Orasi size kalmis.Ben gercek linki oneririm.)

K:Sagol kardesim.Hele bir yakalasam sunu yapani yapacagimi biliyorum. (Sogukkanliginizi koruyun :) )

SM:Haklisin abi.Yaptiklari ayip.

K:İyi guzel de sen bu sayfayi nasil buldun?
(İste geldik sosyal muhendisligin olmazsa olmazlarindan beklenmedik sorulara :) )

SM: Abi beni duruma etiketlemis.Bildirimden gordum. (Kendinizi ve yaninda bir kac arkadasini onceden etiketleyin ve burda o etiketlenenlerden daha hizli olmalisiniz.Bu islemleri kisi online'ken yapin.Kisi etiketi gormus ise zaten bu soruyu sormaz.Bu numara icin once samimi olmaniz gerek.Kisiyi tanidiginizdan ailesini etiketleyin ve birkac kucuk sirrini ifsa edin :) )

K:Yapmadigi sey kalmamis bu @#%#!@.

SM:Abi sikayet et kapansin sayfa.(Profilinizin yasaklanmama ihtimali icin sayfayi fake hesapla acin.)

K:Tamam kardesim.Tekrar sagol uyari icin.

SM:Onemli degil abi.Bence sen arkadaslarina mesaj at sikayet etsinler sayfayi.

K:Tamam kardesim.Yolluyorum zaten.

SM:Tamam abi ben seni mesgul etmeyeyim.Sen mesaj at.Gorusuruz abi.

K:Gorusuruz kardesim.

Ve buyuk zafer :) Aldiginiz sifreyi kisinin sahip oldugu tum bildiginiz oturumlarda deneyin.ilk Mail adresinden baslayin. :)

Talep gelirse eger farkli yontemler de paylasacagim.okudugunuz icin tesekkurler :)

Me Gusta

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
705
0
.
Fena değil ama sazan.avi bunu anca öyleleri yer bende yemez.Eline sağlık.

Sosyal Muhendislikle Kandirilamayacak İnsan Yoktur.Kandiramayan İnsan Vardir.Bu kesindir :) Her insanin kisiligine ve bilgisine gore farkli yontemler gelistirilebilir.Ben yuzeysel olarak ornek verdim :)

çok uzun en iyisi php ile fake yapıp atman

Ben de bu konuda zaten o yapilan fake'in nasil yutturulacagini anlattim :) Sosyal Muhendisligin sinirsiz yontemi vardir.Her sey Sosyal Muhendisin hayalgucunde biter.Yani soyle diyim.Profilinde kisinin ilgisini cekecek fake linki paylasmak bile sosyal muhendisliktir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.