Sosyal Mühendislik Fake sms atma uygulama veya sitesi

NoelGenco

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
469
2
Genelde forumda aradığımda çoğu işe yaramıyor ve smsden site atmaya çalışınca spam hatası veriyor elinizde sağlam bir sms atma sitesi veya uygulaması var mı?

xCrownly

Üye
22 Şub 2021
97
8
C +
Selam Sana Şöyle anlatayımbunun bir uygulaması yok tek yöntem budur

1-Telefon kulübesinde bir kart alıyoruz (5) tl kartı kulübeye takıyoruz daha sonra kendi numaramızı arıyoruz

2-numarda bizde gözükecektir numarayı whatsappa yazıp sms yerine beni ara seçeneğini tıklayın

3-ve telfon kulübesi de telfon çalacak ordan kodu yazıp alabilirsiniz beyler

FAKE NUMARA ALMAK İÇİN UYGULAMALAR VAR FAKAT +90 NUMARADA YOK BU ŞEKİLDE ALABİLİRSİNİZ.

İYİ FORMLAR

THT

22 Şub 2021
219
1
System32
Selam Sana Şöyle anlatayımbunun bir uygulaması yok tek yöntem budur

1-Telefon kulübesinde bir kart alıyoruz (5) tl kartı kulübeye takıyoruz daha sonra kendi numaramızı arıyoruz

2-numarda bizde gözükecektir numarayı whatsappa yazıp sms yerine beni ara seçeneğini tıklayın

3-ve telfon kulübesi de telfon çalacak ordan kodu yazıp alabilirsiniz beyler

FAKE NUMARA ALMAK İÇİN UYGULAMALAR VAR FAKAT +90 NUMARADA YOK BU ŞEKİLDE ALABİLİRSİNİZ.

İYİ FORMLAR

THT

Anlayamadım, detay verebilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

groqolia

Üye
1 Mar 2021
79
10
TR
Anlayamadım, detay verebilir misiniz?

Arkadaş gayet açık anlatmış ama ben bi özet geçeyim;
  1. Bildiğin üzere telefon kulübelerinin de bir numarası var. Telefon kulübesi kullanmak için kart satın alıyorsun. (Fiyatı 5 TL)
  2. Bu kartı takıp kendi numaranı çaldırıp kulübenin telefon numarasını öğreniyorsun.
  3. Whatsapp uygulamasına yeni hesap oluşturmak için bu telefon kulübesinin numarasını yazıp, doğrulama yönetiminde arayarak doğrulama diyorsun.
  4. Kulübe telefonundan onayı yaptıktan sonra artık o whatsapp hesabını kullanabilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

inteli5

Yeni üye
2 Mar 2021
31
0
kanka siteler işe yaramaz sms bomber toolları vs. varsa kullan yoksa fake numara alarak sınırlı sayıda sms gönderirsin gerisini para ile göndermeni ister

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.