Fake Telegram nasıl alabilirim?

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Fake telegram değil de numara diyorsun sanırım. fake numara almak için textnow kullanabilirsin. ardından doğrulama yap kullan. numara veren siteler de var ancak herkese ortak bu yüzden hesap direkt çalınır. iyi forumlar.

[HaCKiNG]

Üye
15 Nis 2009
151
4
Merhaba değerli üye,

Textnow yada 2ndline ile açabilirsiniz.
hocam ücretsiz midir bunlar?
whatsapp alımıyla aynı eğer daha önce wp fake no aldıysanız telegramda aynısı
maalesef almadım.
Fake telegram değil de numara diyorsun sanırım. fake numara almak için textnow kullanabilirsin. ardından doğrulama yap kullan. numara veren siteler de var ancak herkese ortak bu yüzden hesap direkt çalınır. iyi forumlar.

evet numara. textnow ücretlimi? android emulatorden almayı denedim bikaç uygulamada başaramadım. aktif cep telefonu kullanmıyorum (android , ios )

"Elif

Katılımcı Üye
8 Ara 2018
507
44
26
Merhaba,
Textnow veya 2ndline uygulamalarına vpn ile bağlanıp fake numara alabilirsiniz. Ardından yeni telegram hesabı oluşturabilirsiniz. Hesabınızın bir süre sonra gitmesini istemiyorsanız iki faktörü açarak uzun bir süre kullanabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.