Fake Türkiye Numarası

kuddyman

Yeni üye
29 Nis 2020
33
0
Satürn
Selamlar Türk Hack Team ailesi bugün sizlere bir sorum olacak +90 yani,Türkiye kodlu fake numara almamız mümkün mü , mümkünse nasıl alabilirim.

Teşekkürler..

G286745365

Üye
13 May 2019
151
0
Selamlar Türk Hack Team ailesi bugün sizlere bir sorum olacak +90 yani,Türkiye kodlu fake numara almamız mümkün mü , mümkünse nasıl alabilirim.

Teşekkürler..

Smsonay.org sitesine 5tl gibi bi yükleme ile her yere onay yaparsın free almak için uğraşacağına 5 tl gibi vi ücret öde kafan rahat olsun he onay 5yl değil sadece min yatırım 5tl wp onay +90 falan 2 tl 1 TL var 50 krş var

iavdan

Üye
2 Eyl 2007
221
0
Kardeşim git turktelekom bayisine başlangıç paketi hatları var faturalı taahhütsuz ben 10 tane aldım işimi gördüm sonra kapattırdim aylık 12.50 ₺ faturası geliyor bir ay dolmadan işini gör hatları kapattir temiz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.