Fake Whatsapp numara veren uygulama var mı?

crackms

Katılımcı Üye
11 Nis 2021
295
161
cehennem
Arkadaşlar fake wp no veren uygulama var mı? Çalışan lazım. Teşekkürler.
öncelikle merhabalar
sorunuzun cevabına gelecek olursak

fake whatsap numarasını text me up isimli bir uygulamadan alabilirsiniz ancak TÜRKİYE CUMHURİYETİ numarası yok
yardımcı olması için bir video bırakıyorum yapamadığınız yer olursa bana ulaşabilirsiniz
yardımcı olduysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz
iyi forumlar dilerim

Euxus

Yeni üye
27 Nis 2021
26
6
root@kali
Hushed uygulamasını google playden indirirek ilk önce üye oluyoruz daha sonrasında bir premium üyelik satın alıyorsunuz numara seçtikten sonra whatsappa girip numarayı giriyoruz sms gelmesini bekliyoruz eğer gelmez ise beni ara tuşuna basıp uygulamaya girip bekliyoruz konuşan kişi türkçe konuştuğu için rahatlıkla anlayabilirsiniz işlemler bittikten sonra üyeliği iptal edebilirsiniz zaten paranız gitmiyor 3 günlük ücretsiz deneme iyi günler efendim.

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
77
Merhaba,
Evet mevcut text me up uygulamasını telefonumuza indirelim.

İndirdikten sonra karşınıza gelen reklamı geçin ve karşınıza "Create Account" yazısı gelecek. (Gelmezse Ayarlar > Uygulamalar > (yazı çıkmayan uygulamaya gelip) durdurmaya zorla ve verileri sil tuşuna basın tekrar girdiğinizde gelecektir.

Create Account" tuşuna bastıktan sonra karşınıza çıkacak olan boşlukları rastgele doldurabilirsiniz. Doldurduktan sonra karşınıza gelen 5 tane numaradan birisini seçip "Next" tuşuna basın ve hangi uygulamadan SMS göndermek istiyorsanız gönderin.

Not:Hangi ülkenin kodunu almak istiyorsanız o kodu karşılayan VPN sunucusuna bağlanarak uygulamaları indirin ne olur ne olmaz😅

İyi forumlar.

'Ra

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
2,387
928
genelde bedava fake numaralar veren uygulamalar ya insanı bezdirecek kadar tekrar yapmanı sağlıyor yada bozuk engellenmiş numaralar veriyor bunun yerine sana tavsiyem sms onay siteleri var 2-3 TL vererek uğraşmadan 1-2 dakika içerisinde numaranı alabilirsin.
İyi Forumlar.

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,242
1,387
(nowhere) in
Merhabalar
Konu İşinize Yarayacaktır,
İyi Forumlar.

emnaky

Üye
4 Eyl 2019
105
66
21
WP fake numara almak için bir çok method var ama coğu ücretli veya çalışmıyor çalışan method lardan 1 tansei google play store dan hushed diye uygulama var deneme sürümünü kullan numaranı al wp ye bağla ebedi senindir

GhrikeMask

Katılımcı Üye
17 Nis 2019
504
31
Network
öncelikle merhabalar
sorunuzun cevabına gelecek olursak

fake whatsap numarasını text me up isimli bir uygulamadan alabilirsiniz ancak TÜRKİYE CUMHURİYETİ numarası yok
yardımcı olması için bir video bırakıyorum yapamadığınız yer olursa bana ulaşabilirsiniz
yardımcı olduysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz
iyi forumlar dilerim
denendi çalışmıyor

GhrikeMask

Katılımcı Üye
17 Nis 2019
504
31
Network

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.