Fake Whatsapp

ByDarkEyeS

Katılımcı Üye
12 May 2013
865
1
Merhaba fake whatsap açmak için ne yapmak gerekiyor 1 telefondan 2 farklı wp oluyor mu anlatır mısınız ?​

Darkness250

Yeni üye
1 Nis 2013
46
0
Parallel Space ya da benzeri program indir. Bir kendi telefonuna bir de bu uygulamaya whatsapp kur. Kendi telefonundaki whatsapp normal olsun, senin whatsapp. Diğeri içinse rootlu başka telefona whatsapp yükleyip, rootlu telefondan whatsapp datalarını parallel spaceteki whatsappa atarsan olabilir. Eğer diğer telefona whatsappı parallel space e kurarsan o telefona root gerekmeyebilir.

Bunu neye dayanarak söylğyorum? Bluestackse whatsapp kurup telefondaki whatsappın /data/data/com.whatsapp ını bluestacksin /data/data sına attım, böylece hem kendi telefonumdan hem bluestacksten whatsapp oldu. Sıkıntısı var ama oluyor.
Burada dikkat etmek gereken bir nokta var, bluestacksin mac adresini telefonumunkiyle değiştirmiş olabilirim de olmayabilirim de. Eğer değiştirmişsem senin telefn rootlu olmalı ve whatsapp değiştirdiğin gibi mac değiştirmelisin. Değilse işin kolay, sadece whatsappı açacaksın.

Mac adres değiştirme zımbırtısıyla uğraşmak istemeyeceğini var sayarak mac değiştirmeden bu işlemi yapabileceğimizi var sayıyorum. Öyleyse gerekenler:
* Kendi telefonunda normal bir Whatsapp
* Kendi telefonunda Parallel Space whatsapp
* Diğer telefon rootluysa ondaki normal whatsapp in whatsapp datası
* Değilse parallel space datası. Ama sanırım bu datayı almak da root gerektiriyor... Kusra bakma, bu işlerden uzun süredir uzağım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.