Faktörlü dogrulama nasil gecilir

kullanici560

Katılımcı Üye
15 Şub 2021
521
244
51.158.147.131
hocam zor. ben alamadım -_- siz ümidi kesmeyin ama pek birşey yapabileceklerini sanmıyorum... yanlış hatırlamıyorsam telefon numaramı hatırlamıyoruma basınca e-posta doğrulaması istiyordu (tabi ben onuda hatırlamıyordum) bu şekilde alabilirsiniz

berkaykc

Yeni üye
29 Ocak 2019
49
1
Dostum hesabı açarken kullandığın ilk mail varsa; hesaba şifrenle giriş yap ‘Daha Fazla’ seçeneğine bas. Ardından form gönder gibi birşey var orda tam hatırlamadım. Bas ona bilgileri doldur. En üste hesabın ilk mailini yazacaksın. Mailine kod gönderip kağıda yazmanı isteyecek. Bu şekilde girersin. Onun harici imkansız. İyi forumlar

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,479
2,239
Dostum hesabı açarken kullandığın ilk mail varsa; hesaba şifrenle giriş yap ‘Daha Fazla’ seçeneğine bas. Ardından form gönder gibi birşey var orda tam hatırlamadım. Bas ona bilgileri doldur. En üste hesabın ilk mailini yazacaksın. Mailine kod gönderip kağıda yazmanı isteyecek. Bu şekilde girersin. Onun harici imkansız. İyi forumlar
Case Açmanın Bunda Çalışacağını Sanmıyorum Hocam.

OperServ

Katılımcı Üye
11 Şub 2008
334
44
Şöylede yapabilirsin mail adresi ekliyse halen kullanıyorsanız şifreyi hatalı girin 3 5 kez sonra şifre değiştirmek için mail adresine, telefon numarasına kod gönder seçeneği çıkacaktır..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.