Fanı temizlemek için açtım laptopu şimdi ne yapmam gerekiyor?

Scaries

Üye
24 Mar 2015
72
0
Yalama olmuş vidalar dahil birçok vida söktüm şimdi ne yapmam gerek nereleri neyle temizlemem gerek yalama olmuş vidaları çıkarana kadar mahvoldum açtığıma değsin bari nereleri neyle temizlemem gerek arkadaşlar resim linki aşağıda Teşekkürler

http://i.hizliresim.com/QMJGyA.jpg

Son düzenleme:

HyBRiSSS

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
651
0
Kod:
[COLOR="White"]Açılan Konunun Başlığı Konu İçeriği İle İlgili Olmalı (Acil,Lütfen,Yardım Edin,Bir Bakın,Forum Yönetimi,Yöneticiler Baksın Vs Gibi Konu Başlığı İle Açılan Konular Forumdan Kaldırılacaktır. [/COLOR]
İyi Forumlar...

TroqsiF

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
267
0
Fanları güzelce tozdan arındır yumuşak uçlu resim fırçaları var bunlarla tozlarını üstünden temizle yada uzaktan havada tutabilirsin. Sanırsam bu konudan önce Lol oynarken bilgisayar kapanıyor diye konu açmıştın. Kapanmasının sebebi fanların işlemciyi soğutamaması durumundan kaynaklanıyor sanırsam. Ekran kartı ve işlemci üstündeki termal macunlarda özelliğini yitirmiş olabilir. Termal macun alarak tekrardan işlemci üstüne sıkabilirsin 5TL civarı şırınga içinde satılıyor. Kendin yapamazsan bilgisayarcıya yaptır.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Yalama olmuş vidalar dahil birçok vida söktüm şimdi ne yapmam gerek nereleri neyle temizlemem gerek yalama olmuş vidaları çıkarana kadar mahvoldum açtığıma değsin bari nereleri neyle temizlemem gerek arkadaşlar resim linki aşağıda Teşekkürler

http://i.hizliresim.com/QMJGyA.jpg

işaretlediğim yerlerden sök.
Fan karşına gelecek oradan alır temizersin peçete gibi bişeyle.
Hava tutacaksan bile çok sert hava tutma fan bozulmasın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.