Fantastic Flame.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
Merhaba Arkadaşlar..
Direk Konuya Giriyorum..

(WİNDOWS 7 KULLANIYORUM)
Sorunum Şu ; Fantastic Flame Screensaver'i Yükledim. Masaüstünde Sağ Tık/Kişiselleştirme 'Den Ekran Koruyucu Ayarını Yaptım Ancak , Ekran 10 Dk'dan Sonra Ekran Kararıyor Ama Fantastic Flame Devreye Giriyor Ama PC Uyku Moduna Geçiyor Galiba.Ekran Gidiyor.. Mouse'yi Hareket Ettirsem Yada Klavyeden Herhangi Bi Tuşa Bassam Geri Geliyor Ekran.Bunun Ayarını Nasıl Yapacağız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.