Fantastik türünde film-dizi önerisi!

WMBy

Üye
6 Ocak 2013
188
0
Tardis
Arkadaşlar fantastik tarzında, içinde genel olarak içinde vampirler, kurt adamlar, büyücüler, ejderhalar, zaman ve uzayda yolculuk, şeytanlar, uzaylılar falan olsun. Fakat dizi olarak şu yazdıklarımı önermeyin, hepsini izliyorum :D

-Doctor Who
-The Vampire Diaries
-Teen Wolf
-Game of Thrones
-The Secret Circle

Film olarak izlediğim her şeyi hatırlamıyorum o yüzden yazdıklarınıza göre burayı düzenleyeceğim ve izlediklerimin tekrar yazılmamasını sağlamaya çalışacağım.

deadlyspiral

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
618
0
Merlin var izle favorimdir ama bitti İnternetten izle.. [DİZİ]
fetih 1453 var müthüiş.. [FİLM]
Karanlık saatler var.. [FİLM]

WMBy

Üye
6 Ocak 2013
188
0
Tardis
sağolasın kardeşim merlin'i arada izlediğim için yazmadım artık yaz geldi bol bol izlerim. hala günceldir bu arada...

WMBy

Üye
6 Ocak 2013
188
0
Tardis
İzliyorum TWD'yi fakat zombi konusunu istemediğim için yazmadım :) Nedeni başka bir arkadaşın forumda zombili film-dizi arayışına girmiş olmasıydı :) Tekrar aynı türü "Hortlatmak" yerine ilgimi çeken başka türleri yazdım :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
İzliyorum TWD'yi fakat zombi konusunu istemediğim için yazmadım :) Nedeni başka bir arkadaşın forumda zombili film-dizi arayışına girmiş olmasıydı :) Tekrar aynı türü "Hortlatmak" yerine ilgimi çeken başka türleri yazdım :)

Dexter , Spartacus bunlarda tavsiyemdir uyumadığım geceler izliyorum

WMBy

Üye
6 Ocak 2013
188
0
Tardis
Dexter , Spartacus bunlarda tavsiyemdir uyumadığım geceler izliyorum

Dexter'ı izliyorum ama o da aradığım türe girmiyor malesef :) O daha çok suç, gerilim, polisiye gibi. Spartacus de şöyle bir durum var Blood and Sand, War of Dammed bu gibi sezon adımıdır artık başka şeyleri var. Herhangi birine başlarsam konuyu anlar mıyım?

Game of Thrones derim ben.

İzliyorum kendisini güzel dizidir hele müziği yok mu eritiyor adamı :D

Game of Thrones'a herkes güzel diyor bir ara izleyecem başından itibaren..

İzle kardeşim tavsiyemdir. Adamlar ne güzel dizi çekiyor. Bizimkiler bu dizinin bir bölümü kadar sinema filmi çekemiyor daha. Hala Doktorları yayınlasın bizimkiler. :D

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
Bence Türk Milleti dizi çekmeyi bıraksın ve CNBC-E ve E2'deki dizilerin türkçe dublajını yapsın o zaman görürler reytingler tavan yaptığıını

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
Örneğin Game Of Thrones yani Taht Oyunları 10 bölümde sezon finali yapıyor her hafta 1 bölüm şuan 3. sezon bitti foxta beni affet 200 veya 300 küsürüncü bölüm yine sezon finali yapacak ama parayı kazanan Game Of Thrones :)

WMBy

Üye
6 Ocak 2013
188
0
Tardis
Adamlar kısa ve öz çekiyor dizileri. Bizde gece oluyor 10 sn Ay'ı gösteriyorlar, Sabah oluyor 20 Sn Güneş'i uçan kuşları gösteriyorlar. Ama yabancı dizilerde adamlar öyle bir atmosfer oluşturuyor ki bütün zamanları anlıyorsun. Saati sorsalar söyleyecek duruma geliyorsun. Spoiler vermek gibi olmasın ama Game of Thrones 'un ilk bölümünde Ned Stark bir adamın kafasını kesiyordu. Adamlar seri şekilde hiç uzatmadan bitirdiler olayı. Bizimkiler diyelim Game of Thrones gibi bir dizi yaptı. O gibi bir sahne bizimkilerde 5 bölüm sadece kılıcın yukarıdan inmesi sürer 2 bölüm Ned'in gözleri çekilir. Sezon finalınde o kafa kesilir mi kesilmez mi göstermezler. Soru işareti olarak bırakırlar 2. sezonda anlaşılır kesilip kesilmediği. :D

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
Birde yabancı diziler hep açık kapı bırakıyorlar mesela ben 2. sezonun sonudaki malum bir giriş var lannistlerlerin orda kaldım acaba ne olacak 3. sezon diye iple çektim başlamasını ama şimdi keşke başlamasaydı diyorum fakat izlemedende duramıyorum :D :D

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Türkiye'de toplamda 40-50 dk lık bir dizi 3.5 saate kadar sürebiliyor en az 3 :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.