Fare sağ tık hk.

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
Farede sağ tık'a link eklemek istiyorum. Varmı bunun mümkünatı? Hadi o da olmadı direkt Chrome ekleyebilirmiyiz sağ tuşa.Regeditten oluyor demeyin denedim sistem uygulamalarını kabul etmiyor hata veriyor.

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
Regedit teki hatayı buraya atar mısın ss? Başka bi yolu yok sanırım. Regedit yönetici olarak başlatmayı dene

Regedit den olması gerekiyor tam olarak hata nedir ?

Şuan mobildeyim. sistem uygulamalarını sağ tuşa atayınca böyle uyarı veriyor. normal uygulamalar atanıyor onlarda sıkıntı yok.Chrome eklenmez diye denememiştim. Oldu . Benim istediğim şey oraya link eklemek. Hatta bi sayfanın html olarak dosyasını ekledim yine böyle hata verdi
YOlZ4k.jpg

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.