Fare Sorunu

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Sa Arkadaşlar Pc De Donanımsal Bir Sorun Çıktı Yapamayınca Tamire Verdim

Tamir Eden Kişi Birde Format Atmış Ama Driverların Çoğunu Yüklememiş

Fare De Çalışmıyor Diğerlerini Yaparım Ama Tek Sorunum Farede

Fare İçin de Bir Driver Gereklimi

Mouse Driver Varmı

Yoksa Hata Nerden Kaynaklanır Ve Nasıl Çözebilirim

Yardım Edermisiniz?

Cshoner

Uzman üye
6 Ocak 2012
1,202
0
TURKIYE
Anlaşılan usb girişlerini hor kullanıyorsun.Bunun çözüm sensin malesef Eğer birkaç denemede görüyor ise son çalışan girişin ve usb tanınmadı hatası son girişinde almıyorsan yapılabilcek bişey yok.Usb girşlerini yeniletirebilirsen bir yerde anca öyle sorunun düzelir.

Sadece birini sağlam bırakmış olsaydın USB çoklayıcı alıp o girişi hiç çıkarmadan çoklayıcılardan kullanırdın.

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Hor Kullanmak Bi Yana Fazla Kullanmıyorum Bile 4 Tane Usb Girişi Var Farklı Bir Şey Takınca Çalışıyor Ayrıca Usb Girişli Olmayan Farelerde Var Onlarda Çalışmıyor

Taktığım Zaman Bilgisayar Okuyor Ama Çözemiyor Yeni Donanım Bulundu Diyor Devam Diyorum Kabul Ediyorum Arıyor Ama Fare Ye Uygun Driver Bulamıyor Çalıştıramıyor Dolayısıyla

Cshoner

Uzman üye
6 Ocak 2012
1,202
0
TURKIYE
Hor Kullanmak Bi Yana Fazla Kullanmıyorum Bile 4 Tane Usb Girişi Var Farklı Bir Şey Takınca Çalışıyor Ayrıca Usb Girişli Olmayan Farelerde Var Onlarda Çalışmıyor

Taktığım Zaman Bilgisayar Okuyor Ama Çözemiyor Yeni Donanım Bulundu Diyor Devam Diyorum Kabul Ediyorum Arıyor Ama Fare Ye Uygun Driver Bulamıyor Çalıştıramıyor Dolayısıyla

Birde Bunu Dene ;

Ücretsiz olan SlimDriver programı sayesinde eksik sürücülerinizi ( driverlarınızı ) bulabilir ve yükleyebilirsiniz..

Detaylı bilgi ve indirme:
>SlimDrivers (Ücretsiz) | Yasal ve Lisanslı Program

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.