fare takilmasi.

Insafsizz

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
755
0
merhaba arkadaslar

pubg mobail oyniyorum 2 gundur bir sorunla karsilasiyorum oyun esnasinda 1 veya 2 kere takilip sonra birden fare yerinde sabit kaliyor ve hareket edememeye basliyor bilgisayari kapatip acmak zorunda kaliyorum oyun esnasinda yasiyorum aygitlara vs baktim hepsi duzgun calistigini soyliyor nasil bu sorunu gidebilirim lutfen ?

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Merhabalar,

Mouse driverlarınız güncel değil yüksek ihtimalle driver booster programını bilgisayarınıza indirerek driverlarınızı guncelleyin ardından yine aynı programda usb bilesenlerini temizle kısmından mouse ile ilgili bileşenleri temizleyin. Mouseunuzu pc'ye tekrar taktıktan sonra mouseunuz bilgisayara yeniden kurulacaktır. Sorun devam ederse mouseunuzun ömrü bitmis demektir.

zancrow

Üye
13 Ocak 2019
100
0
Azeroth
Farkı bir usb girişine takmayı dene---kablonun hasarlı olmadığından emin ol---pilli cihazsa pilinin pilinin boş veya bozuk olmadığını kontrol et---windows sorun gidericiyi çalıştır---driverlerini silip yeniden yüklemeyi dene.Hiçbiri olmuyosa yeni fare alman en temiz çözüm olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.