Farem çalışmıyor

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Merhaba arkadaşlar benim logitech m325 modelinde bir fare kullanıyorum çok rahat kullanışlı fakat bilgisayara takıyorum bikaç dakika kullanıyorum sonra pat gidiyo mouse ışığı sönüyo işletim sistemim windows 10 pro driverlarını falanmı indirmem gerek driverlarınıda bulamadım seri yardımcı olurmusunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
150
New World
Merhaba,

Büyük olasılıkla USB giriş bölümünde bir temas probleminiz var. Kısa devre yapınca da kilitliyor ve enerji akışını kesiyor. Başka bir USB girişe takmayı deneyin. Eğer yine aynı hatayı yaşarsanız driver güncellemesi yine de yaşarsanız mouse değiştirin.

Saygılar

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
Driver yüklenmesi engelleniyor olabilir veya USB portu bozukta olabilir başka bi porta takmayı dene.Driver güncellemek içinde Driver Booster programını kullanabilirsin PC ndeki bütün eski sürüm driverları güncelleyecektir.

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
Sanrım bir temazsızlık var. Kablodan veya fare protundan olabilir. Fare başka bilgisayara takıp dene. Çalışmıyorsa yeni fare alman gerekebilir. Çalışıyorsa port bozulmuştur.

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\

Yok hocam tüm driverları ne kadar varsa yükledimde güncelledimde hiçbir sıkıntısı yok belli olmuyo ne zaman gidiceğeye ışığı falan yanıyo sensöründe falan tıklama yerlerindede bi sıkıntı yok.

Merhaba,

Büyük olasılıkla USB giriş bölümünde bir temas probleminiz var. Kısa devre yapınca da kilitliyor ve enerji akışını kesiyor. Başka bir USB girişe takmayı deneyin. Eğer yine aynı hatayı yaşarsanız driver güncellemesi yine de yaşarsanız mouse değeyeştirin.

Saygılar

Hocam mousein eyeçinde bi sorun olabilir bi çarpışma olasılığı falanda öyle açılabilicek bi mouse da deil yani deiştirdim zaten fakat kullanımı çok rahat olduğu eyeçin belki yapabilirim bi şekilde diye konu açmak istedim

Sanrım bir temazsızlık var. Kablodan veya fare protundan olabilir. Fare başka bilgisayara takıp dene. Çalışmıyorsa yeni fare alman gerekebilir. Çalışıyorsa port bozulmuştur.

Başka fare çalışıyo hocam temazsılık usb aygıtında deilde eyeçerisindeki bi algılayıcıdan olabilirmi bu logitechin yeni geliştirdiğeye bişey var nano optik diye bişey o türden eyeçerisinde bi sıkıntı olabilir ama açabiliceğim biyeri yok yani. 110 küsür liraya almıştım neden böyle bi sıkıntı oldu anlamadım

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
Yok hocam tüm driverları ne kadar varsa yükledimde güncelledimde hiçbir sıkıntısı yok belli olmuyo ne zaman gidiceğeye ışığı falan yanıyo sensöründe falan tıklama yerlerindede bi sıkıntı yok.

Hocam mousein eyeçinde bi sorun olabilir bi çarpışma olasılığı falanda öyle açılabilicek bi mouse da deil yani deiştirdim zaten fakat kullanımı çok rahat olduğu eyeçin belki yapabilirim bi şekilde diye konu açmak istedim

Başka fare çalışıyo hocam temazsılık usb aygıtında deilde eyeçerisindeki bi algılayıcıdan olabilirmi bu logitechin yeni geliştirdiğeye bişey var nano optik diye bişey o türden eyeçerisinde bi sıkıntı olabilir ama açabiliceğim biyeri yok yani. 110 küsür liraya almıştım neden böyle bi sıkıntı oldu anlamadım

belki farede sıkıtı vardır. fareyi başka bilgisayarda çalıştırmayı dene. fare çalışmazsa satın aldığın yerle iletişime geç.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.