FaRK eTT!N M! ...?

TsuGuse

Katılımcı Üye
2 Eki 2007
678
16
SensizLiğe alısamadım Sevdiğim,aLış deme bana Gücüm yok..

Sensiz uyanamam yeni güne , Sensiz sonLandıramam..Anlamı kaLırmı ki.?MutLu oLabilirmiyim.?GüLebiLirmiyim.?

AğLayabiLirmiyim bi daha.?Hayır,yapamam..HaLen aynaya bakarken seni görüyorsam , yapamam..

Yapmacık hayatLarın tam ortasındayım..Uçuruma sürükLesem kendimi sana bişey oLur , kıyamam .. MutLu hayatLara doğru yürüsem, Seni , yokederim içimde,Dayanamam..Ne yapsam , nası yapsam da senLe beraber yaşasam..

SenLe beraber anLam buLsam , anLamsızLığımı Savursam rüzgara..Düşünüyorum , ama yoL buLamıyorum, Çıkmazdayım..

Korkuyorum sana yakLasmaya..Elimi uzatsam canımı acıtacakmışsın gibi..Bu kadar büyük mü bana oLan nefretin,Bu kadar çabuk mu unuttun beni .?

AnLamıyorum,anLayamıyorum..HaLbuki sen okadar güzeL anLatıyorsun ki vurdumduymazLığınLa...

İçimdeki saf aşkını , senin gün be gün bitirme çabaLarına rağmen , o kadar güzeL yaşıyorum ki...

Biliyorum sen ordasın ve ben seni bitirmedikçe gitmeyeceksin..

Ve bunu biLmek biLe bana hayatın Tüm güzeLLikLerini veriyor Sen bir sözünLe herŞeyi yıksanda..

Ben Beni unuttum be Sevdiğim..BenLiğimi senden sonra kaybettim...SAHi, Ben Kendimi Sende Unuttum , Fark ettinmi.?

hestoryel

Yeni üye
5 Nis 2008
31
0
Ben Beni unuttum be Sevdiğim..BenLiğimi senden sonra kaybettim...SAHi, Ben Kendimi Sende Unuttum , Fark ettinmi.?

son söz süpermişş eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.