Farkettirmeden Androide yazılım yükleme

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Merhabalar, o yazı %90 ihtimal ile alıcı çekmek için yazılmıştır. Şuana kadar linke tıklandığı anda telefon üzerinde truva atı gibi bir sistemle çalışan bir virüs görmedim ve sanırım yok.

Kısacası tek tıkla yüklenmesi çok zor. (truva atının)

UquRQuieT

Üye
17 Mar 2018
73
0
Orda yazana göre link bir x youtube videosuna yönlendiriyormuş arka plandada casuspro kuruluyormuş. Dolandırıcıda değiller kullanıcısı var

karazafer_

Kıdemli Üye
11 Ağu 2009
2,267
4
System32
bir ara açık vardı öyle adını hatırlayamadım ama şuan o açık kapatıldı. hatta mr robotta öyle bir bölüm vardı. link atıyon o linkte ne kadar uzun açık kalırsa tarayıcıda msf o kadar uzun açık kalyordu. ordanda apk yükleyebiliyordun. Kendim açığın aktif olduğu zamanlarda çok denedim ama çalışmamıştı.

edit: link atmadan olabilcek yok ama eğer usb debug mod açıksa adb den yükleyebilirsin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.