Farklı numaralardan aranıyorum

MorenaPluton

Yeni üye
25 Nis 2019
15
0
Benide yabancı ülkelerden arıyorlar açıyorum fake falanda değil bir şeyler anlatıyorlar fakat anlamıyorum tekrar söyler misiniz kayıt alıp dinleyip söyleyeceğim diyorum veya kayıt alıyorum yine dediklerinden bir şeyler çıkartamıyorum ingilizce konuşmuyorlar ki. Ne yapsam bilemedim :D.

K3YL0CK3R

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
594
0
25
Ankara
Eğer ki yabancı ülkelerden aranıyorsanız ki zannımca yabancı ülkelerden aranıyorsunuz .

Şebeke: Tüm şebekeler, operatör tarafından serbest bırakılması gerekiyor

Yurt Dışından Gelen Aramaları Engelleyin : *351* Engelleme şifresi # Arama tuşu

Yurt Dışından Gelen Aramaların Engelini Kaldırın : #351* Engelleme şifresi # Arama tuşu

Durumu denetleme: *#351# Arama tuşu

+oy beklerim.

NOT: Engelleme Şifresi 1111 veya 0000 dır.Öncelikle Durumu Denetleyin daha sonra aradaki farkı görün..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.