Farzedinki Öldünüz... Peki Ne Olacak Şimdi ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ImSoSoRy

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
600
0
YAZILIM
Önlem almayın demiyorum ki zaten. Bir canlı olarak hayatta kalma içgüdüsü doğamızda var. Sağlıklı, uzun bir ömrü kim istemez ki zaten? Benim demek istediğim şu; zaman çok hızlı akıyor, bu hızlı akan zamanda da çok fazla ölümü düşünmek yersiz.
Bir önceki mesajımdaki sözde söylendiği üzere; ben yaşadığım süre içerisinde ölüm benim için yoktur. Ölüm benim için geldiğinde ise, artık ben yokum. Bu denklemi iyi okumak gerek.

Hocam benim demek istedigim ise bütün insanlar bunun farkındadaır bütün günah olan şeyler insana zevk veren insanı kendinden alan şeylerdir bunun için ben her anında düşünmesi gerektigini düşünüyorum yazdıgınız yazıya gelicek olursak cok anlamlı bir yazı. Fakat nesil gün geçtikce sigara - zina - alkol - aile fertlerine yapılan saygısızlıklar diye gidiyor daha bir cok örnek var fakat kısa tutacagım.

Altıok

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
2,236
2
Belki de ölüm gibi doğal olguları kabul edemediğimiz için cennet ve cehennemı yarattık.Kim bilir ki...

O konu hakkındaki düşüncelerimi yazarsam tartışma çıkar. :)

Hocam benim demek istedigim ise bütün insanlar bunun farkındadaır bütün günah olan şeyler insana zevk veren insanı kendinden alan şeylerdir bunun için ben her anında düşünmesi gerektigini düşünüyorum yazdıgınız yazıya gelicek olursak cok anlamlı bir yazı. Fakat nesil gün geçtikce sigara - zina - alkol - aile fertlerine yapılan saygısızlıklar diye gidiyor daha bir cok örnek var fakat kısa tutacagım.

Ölümü sürekli düşünenler ölümden sonra bir yaşam olduğuna gerçekten inancı olanlardır. Onlar inançları gereği ölümü sürekli düşünmeye maruz bırakılıyor olabilir. Herkesin kendi düşüncesi sonuçta, benimki de bu şekilde. :)

ImSoSoRy

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
600
0
YAZILIM
O konu hakkındaki düşüncelerimi yazarsam tartışma çıkar. :)

Ölümü sürekli düşünenler ölümden sonra bir yaşam olduğuna gerçekten inancı olanlardır. Onlar inançları gereği ölümü sürekli düşünmeye maruz bırakılıyor olabilir. Herkesin kendi düşüncesi sonuçta, benimki de bu şekilde. :)

Şu cümleden sonra yazılcak birşey bulamıyorum dostum teşekkür ederim fikirlerini paylaştıgın için..

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Yaw o degilde en cok sey koyar bana mesela tam bi proje hazirliyorum ve oldum diyelim yazik bitiremeden gitmek ne D : bide sunu dusunun mezardasiniz internet yok can sikintisindan intihar ederim.valla :trl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.