Fast Cleaner | gereksiz .dll'lerden kurtulun

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
Bildiğiniz gibi program ekle kaldırkan kaldırdıgımız birçok programın ardından,bilgisayarımızı yavaslatan ölü .dll dosyaları sistemimizde kalmaya dvm ediyor.Fast Cleaner'da bu .dll dosyalarından kurtulma amacı ile yazılmıs bir program

Kullanımı

Baslattan (Fast Cleaner) ı çalıstırıyoruz.Açılan pencerede search diyoruz.(Bu arama pcniz üzerindeki atık dosya durumuna göre kısa yada uzun sürebilir.)
Daha sonra clean e basıyoruz ve ölü .dll dosyalarından kurtuluyoruz.Bu arada sakın önemli dosyalarımı siler die korkmayın,bu programı en büyük pc şirketleri hatta microsoft bile güvenle kullanabilirsiniz diyor.


NoT: Programın tam sürümü deil,30 günlük deneme sürümüdürhttps://tik.lat/Jtsmh
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.