Fast Defrag Freeware 2.3

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,184
51
İstanbul
« Programı indirmek için tıklayın » İşte yavaşlayan sistem sorunlarına, aşırı yüklenen işlemci ısınmalarına ve sistem kararlılığını düşürüp de performansınızı azaltan aşırı hafıza birikmelerine çözüm olabilecek yararlı bir sistem aracı; Fast Defrag.

Yazılım, sisteminizde kullanılan işlemci ve hafıza miktarına bakıp tek bir tuş ile, gereksiz biçimde kullanılan tüm alanı geri getirebiliyor. Ayrıca sistemde o anda çalışan uygulamaları da engelleyip, isterseniz tamamen kapatabiliyor. Windows dahili yapılandırma araçlarına da kısayollar barındıran bu ücretsiz uygulama, çok fazla özellik getirmemesine ve sadece işlemci ile hafızayı otomatik olarak boşaltma özelliği olmasına rağmen ücretsiz ve Türkçe.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.