FastBoot Modunda Kaldım

9 Ara 2017
250
0
24
Mars
mi 8 se telefonuma magisk kurdum twrp ile succesfuy dedi sonra reboot yaptım fastboot modunda kaldım nasıl çözerim

V11.0.3.0.PEBCNXM | Kurtarma
bu rom u indirip kursam düzelir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Pek çok cihazda güç tuşuna uzunca basmak fastboot moddan çıkmak için yeterlidir.
Bunun yanında bazı cihazlarda fastboot mod içersindeki menüde ses artırma ve azaltma tuşları ile hareket edebilir ve power off seçeneği üzerine gelip güç tuşuyla bunu onaylayarak fastboot moddan çıkabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.