Fatih'e Hakaret

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Arkadaşlar indexim için uygun resim ararken gözüm bir resme takıldı.
Resim gag :: gayrı ciddi web şeysi :) adresinde çizilmiş sözde karikatür fakat Fatih'e hakaret içeriyor(bence)

buyrun resim

acaba-albums-yeni-album-picture159-fatih.gif

Fatih'in elinde sigara???:mad:

-mem_53-

Yeni üye
7 Ara 2008
38
0
yuh be peygamberımızın tanık gosterdıgı fatıh sultan mehmet e ne yaptılar yazık bunları yapanlara bunlar ınsan mı ??

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
yuh be peygamberımızın tanık gosterdıgı fatıh sultan mehmet e ne yaptılar yazık bunları yapanlara bunlar ınsan mı ??

kardeş ne diyorsun sanki peygamber efendimize böyle şeyler yapmıyorlar. Bunlar terbiyesizdir bunlar saygısızdır insan sevmese bile saygısı olur insanın düşmanına dahi saygısı olması gerekir ki TÜRK ırkı bu saygıya en güzel örnektir.

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
Mizah amacıyla çizilmiş bir karikatür.sigara haricinde bir terslik yok gibime geldi varsa alta yazınız.

//_roc_,sefer düzenlenmesini istemişsiniz.misyonumuzda belirtildiği gibi zararlı siteler hakkındaki işlermleri deface team yapar,

KEZA42

Uzman üye
29 Ara 2008
1,437
0
cyberalem
AgıtCaN katılıyorum fatih'in sigara içdiği yada içmediğini bilmiyorum ancak mizahsel amaçlıdır ancak bunun haricinde bişey olsaydı gereken yapılabilirdi

fathkull

Üye
20 Haz 2009
53
0
Sİgarayla hakaret edİlİŞtİr bence o sİgara olasaydi gerÇekten amacina uygun ve gÜzel olurdu ancak buz ve ateŞ kadar Şekİl deĞİŞtİrmİŞ sİgara sayesİnde karİkatÜr

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Arkadaşlar, mizahi açıdan Fatih'in elindeki sigaranın haricinde karikatürde ters bir durum görmedim ki ayrıca şunu da belirteyim; Atatürk gibi ileriyi gören nadir insanlardan olan Fatih; İstanbul için köprü ihtiğyacının var olduğunu hakikaten dile getirmiştir, kaynaklarda da vardır bu.Kaynaklara ulaşmaya çalışıyorum, ulaşır ulaşmaz sizlerle paylaşacağım. Hatta Fatih çok daha da ileriyi görerek;
- " Biz bu toprakları neleri, nice canları alarak feda ettik, ileride bu toprakları yabancılara satacaklar, onlara hakkımı helâl etmiyorum "
demiştir.
Böylesine büyüklerimiz olduktan sonra bizi yedi düvel gelse yıkamaz...

6 Haz 2009
105
0
İzmir
Arkadaşlar, mizahi açıdan Fatih'in elindeki sigaranın haricinde karikatürde ters bir durum görmedim ki ayrıca şunu da belirteyim; Atatürk gibi ileriyi gören nadir insanlardan olan Fatih; İstanbul için köprü ihtiğyacının var olduğunu hakikaten dile getirmiştir, kaynaklarda da vardır bu.Kaynaklara ulaşmaya çalışıyorum, ulaşır ulaşmaz sizlerle paylaşacağım. Hatta Fatih çok daha da ileriyi görerek;
- " Biz bu toprakları neleri, nice canları alarak feda ettik, ileride bu toprakları yabancılara satacaklar, onlara hakkımı helâl etmiyorum "
demiştir.
Böylesine büyüklerimiz olduktan sonra bizi yedi düvel gelse yıkamaz...

Zaten TC nin toprağımı kaldı kardeşim ! banka ,TT ,maden bankaları, fabrikalar ! her bi boku sattılar daha oylarınızı atın ne diyeyim bunları başa halk geçirdi suçlusuda halktır ;) ama genel konuşmuyorum....

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Konuyu saptırıp siyasete dökme lütfen.TC kısaltmasını terör örgütü mensupları kullanır, bir daha kullanmamanı tavsiye ederim.
Son olarak belirtmek istediğim bir şey daha var;
Konumu, büyüklüğü, önemi ne olursa olsun olağan üstü hallerde hükümet meclisten karar almak yolu ile ülkedeki özel ve tüzel tüm taşınır ve taşınmaz mallara el koyma hakkına sahiptir.
Yapılan 13 haçlı savaşından hangisini kazamışlar ki, ne idüğü belirsiz üç beş özelleştirmeden korkuyorsunuz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.