Çözüldü Faulet (musluk) sitesi açmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zekimen01

Yeni üye
19 Mar 2015
3
0
Merhaba arkadaşlar faulet sitelerini biliyorsunuz-.Şuanda çoğu hatta hepsi faucethub ile anlaşmalı oluyor.Acaba oluşturmak istesek bizde onlara bağlı olmak zorunda mıyız? yardımcı olabilecek var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qora

Yeni üye
17 May 2018
24
0
43
Teşkilat
Kendi sistemini kurman çok zor.Zaten güvenilir olmak çok çok zor bir durum.faucethub bile güvenirliğini çok zor kazanmış bir sisteme sahip.Herkes ne kadar iyi ne kadar güzel desede bi yerde sıkıntı çıkar korkusu var :) Yaşanmamış şeyler değil.Demem o ki; sıfırdan kendi sistemini oluşturabilirsin ama sitene o kadar ilgi geleceğini pek sanmıyorum.Güvenlik,gizlilik,aktiflik vs gibi konuları çözmen gerek.Bu konulara pek hakim değilsen başına bela bile alabilirsin.

zekimen01

Yeni üye
19 Mar 2015
3
0
Kendi sistemini kurman çok zor.Zaten güvenilir olmak çok çok zor bir durum.faucethub bile güvenirliğini çok zor kazanmış bir sisteme sahip.Herkes ne kadar iyi ne kadar güzel desede bi yerde sıkıntı çıkar korkusu var :) Yaşanmamış şeyler değil.Demem o ki; sıfırdan kendi sistemini oluşturabilirsin ama sitene o kadar ilgi geleceğini pek sanmıyorum.Güvenlik,gizlilik,aktiflik vs gibi konuları çözmen gerek.Bu konulara pek hakim değilsen başına bela bile alabilirsin.

Doğru söylüyorsun usta ama profesyonel destek alsak yolumuzu bulamaz mıyız ? sonuçta kâr marjı çok yüksek.Birde eğer biliyorsan captcha ile kazanıyorlar sanırım öyle bir ihitmal varmı

Qora

Yeni üye
17 May 2018
24
0
43
Teşkilat
Doğru söylüyorsun usta ama profesyonel destek alsak yolumuzu bulamaz mıyız ? sonuçta kâr marjı çok yüksek.Birde eğer biliyorsan captcha ile kazanıyorlar sanırım öyle bir ihitmal varmı

Profesyonel destek alarak çoğu farklı sektörde yürürsün ama parayla oluyor malesef.Birde bilmediğin işe pek girmeyeceksin.
Şimdi e bu millet anasının karnında mı öğreniyor diyeceksin haklısın.
Ama iş başa düştümüde girdiğin işi idare edecek kadar bilmelisin hocam.Hata yapmadan da öğrenilmiyor malesef.Benim pek bilgim yok.Siz kadar filan üstün körü biliyorum.Harcayacağınız yeterince paranız ve vaktiniz varsa ve kendinize güveniyorsanız girin tabi.Hiç bişey olmazsa tecrübe edinirsiniz.Ama tek diyeceğim işiniz birazcık zor :)

zekimen01

Yeni üye
19 Mar 2015
3
0
Profesyonel destek alarak çoğu farklı sektörde yürürsün ama parayla oluyor malesef.Birde bilmediğin işe pek girmeyeceksin.
Şimdi e bu millet anasının karnında mı öğreniyor diyeceksin haklısın.
Ama iş başa düştümüde girdiğin işi idare edecek kadar bilmelisin hocam.Hata yapmadan da öğrenilmiyor malesef.Benim pek bilgim yok.Siz kadar filan üstün körü biliyorum.Harcayacağınız yeterince paranız ve vaktiniz varsa ve kendinize güveniyorsanız girin tabi.Hiç bişey olmazsa tecrübe edinirsiniz.Ama tek diyeceğim işiniz birazcık zor :)

Çok teşekkür hocam :RpS_wink:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.