favoriler

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
selam
win 10 pro
favoriler (favorites) yedegini almak istiyorum
ama bir turlu bulamadim pc de nerde ?
eskiden burdan aliyordum ama simdi icerigi bos
C:\Users\hp\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\MicrosoftEdge\User\Default\Favorites

Son düzenleme:

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
arkadaslar favorites in yedegini almak istiyorum sadece pc ye format atacam attiktan sonra tek tek siteleri aramayim o nun icin nasil yedegini alabilirim chrome olmadi

InvisibleLord

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
984
0
Yoğun Bakım
cok site var kardes tek tek ugrasilmaz

Hocam favorileri aç, orada içe aktar, dışa aktar var dışa aktar dediğinde bir dosya verecek sana o senin yedeğin, formattan sonra aynı yerden içe aktar deyip o dosyayı seçeceksin.
Mobilim tam olarak yerini hatırlayamadım ama dediğim gibi favorileri açınca öyle bir seçenek var yoksa orada ayarlardan bulursun

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
yeni dosya olusturdum butun favorileri icine attim disa aktar yaptim simdi hepsi kayboldu
bu yöntemle nasil alabilirim var mi arkadaslar eskiden burdan aliyordum yedegini ama win update sonra bu yöntem ise yaramiyor favorites : ici bos
C:\Users\hp\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\MicrosoftEdge\User\Default\Favorites

Hocam favorileri aç, orada içe aktar, dışa aktar var dışa aktar dediğinde bir dosya verecek sana o senin yedeğin, formattan sonra aynı yerden içe aktar deyip o dosyayı seçeceksin.
Mobilim tam olarak yerini hatırlayamadım ama dediğim gibi favorileri açınca öyle bir seçenek var yoksa orada ayarlardan bulursun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.