FB Hesabımdan İnsanları Dolandırıyorlar!

GCLBurak

Üye
10 Tem 2015
193
0
Arkadaşlar selamlar. Çok acil desteğinize ihtiyacım var. Yaklaşım 1-1.30 saat önce facebook hesabım çalındı. insanlara teknosa hediye kodu altında mesaj atıp telefon numaraları istenip dolandırıyorlar. Var mıdır bir çözüm yolu e posta adresimin bile şifresini değiştirmişler. hiç bir şekilde ulaşamıyorum hesabıma. Acil yardımcı olursanız çok sevenirim.

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Arkadaşlar selamlar. Çok acil desteğinize ihtiyacım var. Yaklaşım 1-1.30 saat önce facebook hesabım çalındı. insanlara teknosa hediye kodu altında mesaj atıp telefon numaraları istenip dolandırıyorlar. Var mıdır bir çözüm yolu e posta adresimin bile şifresini değiştirmişler. hiç bir şekilde ulaşamıyorum hesabıma. Acil yardımcı olursanız çok sevenirim.

Bu Bölümünden yardım alarak Mark Zuckerberg ile iletişime geçip yapabilirsin hesabını alabilirsin

https://www.facebook.com/hacked

GCLBurak

Üye
10 Tem 2015
193
0
YOXAkl.png

Buradaki gibi telefon numaramı sunmuyor

GCLBurak

Üye
10 Tem 2015
193
0
Bu arada şu an bi arkadaş aradı olaylardan bilgisi yok kanka yolladığın şey 250 çekti bu ne diyor.
Acele etmem lazım adminlerden gören varsa uplasın bir şey yapsın. Elalemin günahı yok

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Maalesef geri alamazsınız size önerim savcılığa başvurun sizin hesabınız üzerinden milleti dolandırıyorsa mahkemelik olabilirsiniz. En yakın savcılığa başvurmanızı öneririm İyi Günler..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.