FİAT Copauto //HACKED//

ceLLatreis

Katılımcı Üye
4 Mar 2012
997
0
:D yorumlar için teşekkürlerde bu site fiatın değil diyen dostum hack işini anlamadığın belli de okuma yazmandamı yok :D siteye gir bak ne diyeyim ben sana başkası hacklemiş demişsin olabilir bu bir daha hacklenmiyeceğinimi gösterir o kişiye ait olmadı değil mi site hay Allah'ım ya :D samura! kıa yı hackledı 3 ay sonra bizde hackledik adımızı yazdık olmayacak mı yani samura! hackledi diye yapamayacakmıyız lütfen emeğe saygı lütfen dikkat edersen orda sitenin admini teşekkür etmiş :D

Power Turk

Üye
25 Haz 2012
84
0
Ankara
:D yorumlar için teşekkürlerde bu site fiatın değil diyen dostum hack işini anlamadığın belli de okuma yazmandamı yok :D siteye gir bak ne diyeyim ben sana başkası hacklemiş demişsin olabilir bu bir daha hacklenmiyeceğinimi gösterir o kişiye ait olmadı değil mi site hay Allah'ım ya :D samura! kıa yı hackledı 3 ay sonra bizde hackledik adımızı yazdık olmayacak mı yani samura! hackledi diye yapamayacakmıyız lütfen emeğe saygı lütfen dikkat edersen orda sitenin admini teşekkür etmiş :D

hack işini bence senden çok anlıyorum :twist

Son düzenleme:

ceLLatreis

Katılımcı Üye
4 Mar 2012
997
0
Doğrudur ben kimsenin bilgisini sınayamam imzamı gösterir çekilirim iyi forumlar

ceLLatreis

Katılımcı Üye
4 Mar 2012
997
0
Bu siteden çıktın neden hala burdasın o zaman eski günleri yad etmeyemi geldin öyleyse hg kardeş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.