Fiat linea kullananlar ve fikir verecekler

hacker by anonim

Uzman üye
28 Şub 2016
1,558
2
anonim.php
Moderatör tarafında düzenlendi:

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,259
146
93
root@kali:~#
Alacaksanız şimdiden hayırlı olsun rengi güzelmiş :)

diğer kullanıcılar Amortisor takozu hakkında kronik sorun olarak bahsetmişler eski modeller için. Fakat çok pahalı değil diyorlar. Değiştirince bir sıkıntısı yok diyor genel olarak kullanıcılar ben kullanmadığım için diğer forumlardan araştırdığım kadarıyla söylüyorum. Hayırlısı olsun kazasız belasız :)

hacker by anonim

Uzman üye
28 Şub 2016
1,558
2
anonim.php
Alacaksanız şimdiden hayırlı olsun rengi güzelmiş :)

diğer kullanıcılar Amortisor takozu hakkında kronik sorun olarak bahsetmişler eski modeller için. Fakat çok pahalı değil diyorlar. Değiştirince bir sıkıntısı yok diyor genel olarak kullanıcılar ben kullanmadığım için diğer forumlardan araştırdığım kadarıyla söylüyorum. Hayırlısı olsun kazasız belasız :)

Teşekkür ederim dostum daha iyisi senin olsun
Bende birçok forumdan baktım çoğu yakıtı olsun , yedek parça ,servis ağı olsun özellikleri vs beğenilen bir araç birkaç ustaylada konuştum onlarda güzel dediler
masrafı olsa bile pahalı olmaz diyolar zaten yedek parçaları kolay bulunuyormuş. :)

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,259
146
93
root@kali:~#

Teşekkür ederim dostum daha iyisi senin olsun
Bende birçok forumdan baktım çoğu yakıtı olsun , yedek parça ,servis ağı olsun özellikleri vs beğenilen bir araç birkaç ustaylada konuştum onlarda güzel dediler
masrafı olsa bile pahalı olmaz diyolar zaten yedek parçaları kolay bulunuyormuş. :)

Güzel bir haber sevindim sizin adınıza :)

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Güzel bir model fiatin arabalari hosuma gidiyor şahsen nasip olursa bende fiat albea dusunuyorum :) Ona da iyi diyolar baya arastirdim dizel almayi dusunuyorum 1.3 multijet 😁 almayi dusunuyorsaniz lineayi simdiden hayirli olsun😁

'Warrior

Uzman üye
15 Mar 2017
1,055
1
27
WİSTAN
Fiat ekonomik ve güzeldir tavsiye ederim. Ancak taksiden çıkma fiatlar piyasada çok dikkat et o arabalarında heryeri dağılıyor :) .

hacker by anonim

Uzman üye
28 Şub 2016
1,558
2
anonim.php
Güzel bir model fiatin arabalari hosuma gidiyor şahsen nasip olursa bende fiat albea dusunuyorum :) Ona da iyi diyolar baya arastirdim dizel almayi dusunuyorum 1.3 multijet 😁 almayi dusunuyorsaniz lineayi simdiden hayirli olsun😁

Daha iyisi sizin olsun, İnşallah istediğiniz arabayı alırsınız albealarda çok güzel araç tasarımı olsun özellikleri yakıtı vs olsun :)

Fiat ekonomik ve güzeldir tavsiye ederim. Ancak taksiden çıkma fiatlar piyasada çok dikkat et o arabalarında heryeri dağılıyor :) .

Evet dostum o konudan bahsettiler zaten aracı almadan önce
tanıdık bir ustaya götürüp iyice bi baktırmayı düşünüyorum :)

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Daha iyisi sizin olsun, İnşallah istediğiniz arabayı alırsınız albealarda çok güzel araç tasarımı olsun özellikleri yakıtı vs olsun :)

Evet dostum o konudan bahsettiler zaten aracı almadan önce
tanıdık bir ustaya götürüp iyice bi baktırmayı düşünüyorum :)
Artix exper servislerine de güven olmuyor ya tanidik usta şart :)

hacker by anonim

Uzman üye
28 Şub 2016
1,558
2
anonim.php
Artix exper servislerine de güven olmuyor ya tanidik usta şart :)

Evet ya haklısın adamlar üstünden nasıl para daha çok koparacağını düşünüyor resmen
demin birtanesi demişti aracın sağ ön çamurlukla ön kaputu değiştim 10 bine yakın yazdı expert servisi :RpS_blink: gerçi pek inanmadım açıkcası ama :) ön kaput deyince şüphelendim
acaba motorumu vurdu diye çünkü 10 bin iki parça için fazla exper yazmış olsa bile :D

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Evet ya haklısın adamlar üstünden nasıl para daha çok koparacağını düşünüyor resmen
demin birtanesi demişti aracın sağ ön çamurlukla ön kaputu değiştim 10 bine yakın yazdı expert servisi :RpS_blink: gerçi pek inanmadım açıkcası ama :) ön kaput deyince şüphelendim
acaba motorumu vurdu diye çünkü 10 bin iki parça için fazla exper yazmış olsa bile :D
Hahaha aynen aynen 😁😁

MoldyAres38

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
800
0
Hocam ustanız varsa kesin gösterin. Fiyatı biraz piyasadan aşağıda gibi. Kilometresi de biraz yukarılarda. Ama karar sizin. Biz burada ne desek fikir sahibi olabilmen için. Sen beğendiysen ustana göster. Expertiz kesin yaptır. Araç güzel tavsiye ederim eğer dedikleri dışında bir şey yoksa. Kuvvetli araçtır.

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
Tam 10 gün önce linea ile kaza yapıp perte çıkarttım :)
Performans düşkünü bir insansan kanser eder.
Az yaksın ayağımı yerden kessin diyorsan ideal.
Konfor arıyorsan ve daha önce daha kalite bir arabaya binmemişsen pek tatmin etmez (şahsen en çok sinir olduğum şey konfor konusunda içeriye yol sesini çok alması)
Bir çok araba kullandım fakat lineada şaşırdığım bir durum var, araba düz yolda bas bas gitmiyor ama yokuşa gelince cana geliyor.
1.3 dizel linea ile çıktığım yokuşu 2.0 benzinli ile öyle çıkamıyorum.
Çok arza vermez, verse de çok ucuzdur parçaları.
Geçenlerde far patlamıştı, sanayide taktıdım 15 tl işçilik dahil :D
Aracın geniş olduğuna bakma ön taraf iyide arkası pek geniş sayılmaz.
Başka özelliklerine gelecek olursak, fiatın yaptığı en iyi tasarımlarından bir tanesi. Geri geri manevra yaparken aracın her yerini görebiliyorsun.
Ayrıca ilandaki linea, ya çok hor kullanılmış yada gerçekten 182.000 de değil, dikkatli ol. Araç yıpranmış duruyor bence ve park sensörü fabrika çıkışı değil sonradan takılmış.
Allah gönlüne göre versin :)

EDİT: Bir kerede Volvo S40 ile lineaya yandan çarpmıştım.
Benim Volvoda far kabı kırıldı (far yanmaya devam ediyordu), ön kaput 2 cm yukarı kastı ve çamurluk kırılmıştı.
50 km/h hız ile yan direkten girmiştim lineaya, 2 kapı değişti, orta direk düzeltildi, araba airbagları açtı :D gerçi hoş Volvo ile çarptımda neyse,
Kısacası halk arasında tekerlekli tabut diye de geçer, hız yapılmaması gereken bir araç linea.
Araç boş iken yol tutuşunada çok güvenme derim ben. :)

Son düzenleme:

MrBrosher

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
360
0
Bizde aynısından aldık :D araç yakıt konusunda mükemmel kokluyor resmen. Aile arabası tipi. Tabi ben şahsen donanımdan ziyade estetiğe dikkat ediyorum bu araçlar hoşuma gitmiyor nedense bi şekli yok. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.