Fidye Yazılımını Nasıl Yapa Bilirim ?

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Fidye yazılımı için dosyaları şifrelemen lazım. Yoksa kimse sadece ekranı kaplayan ve kapanmayan bir virüs için para vermez. Ki dosyaları şifrelemen de 2-3 saatini alacaktır ama eğer yapacağım diyorsan önce dosyaları AES ile şifrele. Şifreleme bittikten sonra ekrana bir yazı çıkar ve eğer bu bitcoin adresine 1 gün, 5 gün, 1 hafta vb. süre içinde 50 TL, 100 TL, 250 TL vb. para yollamazsanız dosyalarınızı geri açamayacaksınız yaz. Eğer dosyalar önemli ise para yollar dosyaları açmak için gerekli olan komutu yollarsın dosyalar deşifrelenir, değil ise format atar kurtulur.

20 Ağu 2016
76
0
O kadar büyük bir kişiye çatcak değilim misal arkadaşıma yapmak istiyorum ufak çaplı arkadaşlarıma amaç öğrenmek birşeylerle uğraşmak bana yardımcı olacak kişiler varmı ? yada bunlar için ders filan ?

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
O kadar büyük bir kişiye çatcak değilim misal arkadaşıma yapmak istiyorum ufak çaplı arkadaşlarıma amaç öğrenmek birşeylerle uğraşmak bana yardımcı olacak kişiler varmı ? yada bunlar için ders filan ?

kardeşim sana ufak bir bilgi vereyim kimse kimseye hack öğretmez kendine ufaktan yol belirleyecek ordan devam edeceksin araştıracaksın sitede bununlar ilgili bir sürü şey var ama çok lazımlı birşey oldu yardım lazım bana ulaşabilirsin
teşekkür butona basmayı unutma ben sana mesaj atıcağım eklersin tamam mı ?

20 Ağu 2016
76
0
kardeşim sana ufak bir bilgi vereyim kimse kimseye hack öğretmez kendine ufaktan yol belirleyecek ordan devam edeceksin araştıracaksın sitede bununlar ilgili bir sürü şey var ama çok lazımlı birşey oldu yardım lazım bana ulaşabilirsin
teşekkür butona basmayı unutma ben sana mesaj atıcağım eklersin tamam mı ?

Sağol teşekkür ederim yinede :) Evet böyle işlerde pek yardım edeni hiç görmedim zaten , ama şimdi nerden başlicağımı bilemiyorum sorun orda (Üni sınavına giricem) çok yormayacak birşey olması lazım kafamı fazla karıştırmaması lazım bir fikriniz varmı ?

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
Peki bunlar ne gibi sonuçlar çıkartır ne gibi işlevleri vardır kısaca anlatırmısınız :)

keylogger olan klavye ile yaptığı herşeyi ss alır veya not defterine kaydeder
copy yaptığı zaman kaydeder bunun gibi şeyler

Rat ise böyle panel gibi ama cmd gibi değil ordan kamerasına erişebilirsin klavyesine faresine ekranına erişeblirsin mesajlar yazabilirsin hata mesajı yazabilirsin cmd'ye ulaşabilirsin vb. şeyler var

ayrıca bu iki programda görev yöneticisi güvenlik duvarı vb. şeyler kapaya biliyorsun ama ücretlileride var onları alırsan ek işlevlerde alabilirsin

20 Ağu 2016
76
0
keylogger olan klavye ile yaptığı herşeyi ss alır veya not defterine kaydeder
copy yaptığı zaman kaydeder bunun gibi şeyler

Rat ise böyle panel gibi ama cmd gibi değil ordan kamerasına erişebilirsin klavyesine faresine ekranına erişeblirsin mesajlar yazabilirsin hata mesajı yazabilirsin cmd'ye ulaşabilirsin vb. şeyler var

ayrıca bu iki programda görev yöneticisi güvenlik duvarı vb. şeyler kapaya biliyorsun ama ücretlileride var onları alırsan ek işlevlerde alabilirsin

Peki o ek işlevlerin crack'ği filan yokmu :D bu arada skype adresiniz filan varmı özel olarak görüşmek isterim çünkü sizin gibi bilgili ve yardımcı olacak insanlar az :)

20 Ağu 2016
76
0
Fidye virüsü yapman için bu forumda sana yardım edileceğini sanmıyorum
Evet yardımcı olacaklarını pek düşünmedim ama şansımı denedim dolandırıcılık adına giriyor ama dosyaları şifrelemek filan şaka amaçlı arkadaşlarıma yapmak keyfime gider diye düşündüm birde seversem hani belki ileriye taşırım PC üzerinden mobile geçerim gibi
tab2 profilmde yazıyor skype adresim

Anlamadım desem ve göremedim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.