FIFA 11 Kurulumundan İyi Anlayan Gelsin !

Akay s

Katılımcı Üye
29 May 2013
389
0
Türkiye
Merhaba arkadaşlar . Dün bir cd ciye gittim. Fifa 2011 Verirmisin dedim tamam dedi 2 adet dvd verdi .Ve eve geldim pc ye taktım cd 1 i içinde mutlaka oku dosyası çıktı. Okudum kurulumunu bana bahsediyor. Aynen şöyle yazıyorordu . 1. cd yi tak ve İçindekileri kopyala masaüstüne dosya halinde yaıştır. Sonra ikinci cd yi tak . Ve içindekileri kopyalayıp 1.cd nin içindeki FIFA 11- GAME dosyasına yapıştır dedi sonra kuruluma geç dedi .

Kuruluma nasıl geçeceğim anlatırmısınız . Dosyanın içinde EASETUP var . Ordan geç dedi bende tıkladım şifreleri yazdım okey dedim . Hata verdi. Hatada Aynen şu yazı yazıyordu :

'' ERROR. Bağlanamadı . Kur Dosyası Bulunamadı .

LÜTFEN YARDIM !

Akay s

Katılımcı Üye
29 May 2013
389
0
Türkiye
Ama Cdci yazmış aşağıya nasıl kuracağımı . Bende Onun dediğini bire bir yaptım . Ve Sonra Kuruluma geçebilirsiniz dedi bende EaSetup a bastım kurulumda 6 adet şifre istedi bende yazdım . Okey dedim . Hata verdi :

You cannot.Continue diye . (Başlatılamadı. Kur dosyası kurulamadı .) gibi .

gul204

Uzman üye
30 Ocak 2010
1,185
0
BURSA
ozaman cd de bir sorun var adama gotür deki abi bunun kurulumunu gösterir misin bana aynısı banada olmuştu değişti adam.ayrıca internetin kotasızsa torrent indir hiç bu zahmetlere girmessin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.