Fikirlerinizi almak istedim Kız arkadaş konusu hk

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Merhaba arkadaşlar bundan önce bir kız vardı ben kıza her gün yada zaman zaman yazardım o bana cevap yazmadı meşgule atardı şimdi kız bana yazıyor üstüme düşüyor eskiden beni istemezdi şimdi ne değişti o zamanlar erkek arkadaşımı vardı acaba şimdi bana niye yazmıyorsun diyor ben aptal aşık rolünü oynarken zamanında şimdi bana yükleniyor benden birşeyler bekliyor ben bu kızdan birşey beklemiyorum 1 kez bira içtiğini gördüm sogudum evlenecek böyle bir kız olabilir mi birde diyor ki ne var annem biliyor içtiğimi whatsaapına video koyuyor kız anasının gözü uyanık çakal beni bitirir derecesine sahip derece eskiden dedik 1 taksi plakam var önemsemedi şimdi bana koşuyor bu kızları anlamak zor sizlerden de yorum bekliyorum bu kızın amacı nedir ?

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Kızı en iyi sen tanıyorsun kişiliğine bir bak, kötü yanlarını bir düşün, unutma bu kız senin vereceğin değere layık mı, sorgula eğer hataları değişebilecek türden ise güveniyorsan çabala ama bir düşün ömür geçirebilecek misin.

sαw

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
593
8
Antalya
Öncelikle G@khan abi bunun ne parayla bir ilgisi var nede başka bişeyle .

: Ego

Düşün sınıfta bir kız var . Kimse sevmiyor ama birisi çıktı ikisi çıktı gözünde hemen değerlenir . Bu laf deneyleri yapılmış biraz deney değilde aslında araştırması yapılmış bir bilim adamının bir sözünü çağrıştırdı .

^NE ZAMANKİ ; SİZE İLGİ GÖSTERMEYEN KİŞİYE İLGİYİ BIRAKTINIZ , O ZAMAN O SİZE DÖNÜCEK İLGİ GÖSTERİCEKTİR :) ;) . Heves meselesi anlatması zor inşallah anlamışındır .

[/CENTER]

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Birayla evlenebilinir olması arasında bulunan bağ çok saçma şahsen ben isterim eşimle kadeh tokuşturmayı

Kızın sana dönüp yazması ise seni bir süre yanında tutarak seni el altında sanmış en son yaşadığı ilişkide yenilen taraf olmuş ki sana dönüp yazıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.