Fikirlerinizi Bekliyorum.

barankara

Katılımcı Üye
10 Tem 2014
499
0
İyi akşamlar arkadaşlar uzun zamandır forumda ghost takılıyorum ve gerçekten bazı içler acısı durumlara şahit oldum ama her neyse konumuza geçelim.Bu konuda aslında kiminize birşeyler öğretip kiminize birşeyler danışmış oluacağımı umuyorum.Bildiğimiz üzere hepimizin amacı güvenli olmak farkedilmemek yani kelimenin tam anlamıyla bi gölge olmak.Benim de hepimize bi tavsiyem olacak ve benden daha bilgili olan arkadaşların da bu konu hakkındaki fikirlerini benimle paylaşmalarını istiyorum.Öncelikle zincirin ilk halkası OpenVPN.Kali linux kurulu bi bilgisayarda ıp adresimizi openvpn aracılığı ile değiştiriyoruz.Ardından openvpn aracılığıyla bize tahsis edilen ıp adresinden bir adet socks5 proxy'e bağlanıyoruz hatta elimizdeyse proxychain yapıyoruz.Ardından virtualboxtan ( direk virtualboxu'da proxychainleyebiliriz) tails işletim sistemine giriş yapıp tor ağına bağlanıyoruz.Tabi user agent overrider , http header vs. eklentilerimizi eksik etmicez.Sizce nasıl ?

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
Hocam Ben Şehirden 4 5 Km Uzakta Bi Yerde oturuyorum Dağın Başında Bi Yer İnternet Altyapısı Yok Telefondan Vpn İle Bağlanıyorum İnternet Paketim Yok Telefonda 1. Vpn 2. Vpnde Bilgisayarda Express Vpn Kullanıyorum Mac Adresini Günde 1 2 Defa Değiştiriyorum İnternet paketim olmadığı için sanırsam normal bir ip adresimde yok yani direk internete vpn ile bağlanıp ordan internet aldığım için firefox kullanıyorum comodo file sherredder vs programlarda var sizce birisi beni bulabilirmi ? :D (polis vs dışında) Birde express vpn kimseye vermiyormuş Bilişim suçları polis vs. doğrumudur ?

barankara

Katılımcı Üye
10 Tem 2014
499
0
Hocam Ben Şehirden 4 5 Km Uzakta Bi Yerde oturuyorum Dağın Başında Bi Yer İnternet Altyapısı Yok Telefondan Vpn İle Bağlanıyorum İnternet Paketim Yok Telefonda 1. Vpn 2. Vpnde Bilgisayarda Express Vpn Kullanıyorum Mac Adresini Günde 1 2 Defa Değiştiriyorum İnternet paketim olmadığı için sanırsam normal bir ip adresimde yok yani direk internete vpn ile bağlanıp ordan internet aldığım için firefox kullanıyorum comodo file sherredder vs programlarda var sizce birisi beni bulabilirmi ? :D (polis vs dışında) Birde express vpn kimseye vermiyormuş Bilişim suçları polis vs. doğrumudur ?

Anonim proxyler harici kimseye güvenmemeni tavsiye ederim.Express vpn şirketinin gizlilik politikalarını oku orada sorunun cevabı vardır :) Ayrıca internete bağlanan her cihazın ıp adresi olmak zorundadır.

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
Anonim proxyler harici kimseye güvenmemeni tavsiye ederim.Express vpn şirketinin gizlilik politikalarını oku orada sorunun cevabı vardır :) Ayrıca internete bağlanan her cihazın ıp adresi olmak zorundadır.

Evet Hocam biliyorum Orda kast ettiğim internetim yok ve vpn ile proxy ve dns lerden internet çekiyorum ve bilgisayara altyapı olmadığı için telefonla giriyorum yani kısacası vpn ile bağlandığım ve internetim olmadığı için birisi ip adresimi bulsa bile tek ip adresim o vpndeki yer sanıyorum ama bilmiyorum tam olarak :D

Express Vpn Dediklerine Göre Böyle:

Logs Hiç Log olmaması Torrents Torrent’lerin kullanabilirliği Netflix UK, US, CA, AU, DE, IT Çoklu Giriş Eklentisi Aynı anda 2 giriş imkanı Uygulanan Ülkeler 94 ve üzeri Uyumlu Programlar Windows, Mac, Linux, iOS, Android Para İade Garantisi 30 Gün Protokoller OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP, PPTP Trafik Verileri Sınırsız

Son düzenleme:

barankara

Katılımcı Üye
10 Tem 2014
499
0
Evet Hocam biliyorum Orda kast ettiğim internetim yok ve vpn ile proxy ve dns lerden internet çekiyorum ve bilgisayara altyapı olmadığı için telefonla giriyorum yani kısacası vpn ile bağlandığım ve internetim olmadığı için birisi ip adresimi bulsa bile tek ip adresim o vpndeki yer sanıyorum ama bilmiyorum tam olarak :D

Express Vpn Dediklerine Göre Böyle:

Logs Hiç Log olmaması Torrents Torrent’lerin kullanabilirliği Netflix UK, US, CA, AU, DE, IT Çoklu Giriş Eklentisi Aynı anda 2 giriş imkanı Uygulanan Ülkeler 94 ve üzeri Uyumlu Programlar Windows, Mac, Linux, iOS, Android Para İade Garantisi 30 Gün Protokoller OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP, PPTP Trafik Verileri Sınırsız

Log tutmuyorsa işe yarar elbet kanka.Peki sonuçta mobil verini açıyor musun ? VPN sunucusuna istek yollaman için operatörün sana tahsis ettiği IP adresini kullanmak zorundasın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.