Fikrinle Gel Resellerimden Ücretsiz (+SSL'li) Hostingi Kap!

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0

Arkadaşlar sınırsız Windows bayi hostingim var (ASP.NET ve PHP destekli).

Bakıyorum benim ilk zamanlarım gibi ücretsiz hostinglerde sürünen çok arkadaş var ben de onlara yardımcı olmak adına güzel fikri olan bir kaç arkadaşa hosting hizmeti sağlamak istiyorum.

---

Aradığım şartlar şunlar;

1- Bayi hostingimi tehlikeye atacak Warez, P*rnografik, Hacking, Dizi&Film, Dosya Barındırma gibi illegal ve TC hosting anlaşmalarına aykırı şeyler olmayacak.

2- Alan adı satın almak zorunda. .COM/.NET/.INFO/.ORG/.TV gibi ücretli alan adını almanız gereklidir. Zaten çokta pahalı değil Natro'da bir .COM denemesi yaptım ilk yılı 5 TL'ye sağlıyor.
xHOf71.jpg

3- Gerçekten hayata geçirmek istediği fikri ile bana ulaşacak.

4- Siteyi açtıktan sonra hevesini alıp bırakmayacak ve projesi için çabalayacak.

---

Böylece bazı arkadaşlarımıza küçükte olsa bir kıvılcım çakacağımıza inanıyorum.

Son düzenleme:

myfriend

Üye
1 Eki 2017
81
0
Hocam benim aklımda sosyal medya fikri var instagram tarzı kurmayı düşünüyorum ilgilenirsiniz dönüş yaparsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.