File View Pro Çoklu içerik uygulaması //HydraThalles

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,208
1,437
Evet Arkadaşlar bu konuda File View Pro aracını tanıtacağım.

Geçenlerde siber yıldız yarışması var dı hatırlarsınız orada bir soru da .pcap dosyasını açmamız gerekiyor du bende linuxu silmiştim kurmakla uğraşmamak için windowsa program yükledim pcap dosyasını açmak için ve işimi gördü. Ayrıca bir çok formatı da açmakta. Resim formatları , ses formatları , video formatları , döküman formatları , RAW formatları , E mail ve son olarak Sıkıştırılmış dosyalar.

Açılan resim formatları = JPG, PSD , PNG , HTM , GIF ve daha fazlası

Ayrıca programla sınırlı da olsa resim üzerinde oynama yapabiliyoruz.

Örnek ;

C4z1zT.png

Açılan Ses Formatları = MP3 , FLAC , WMV ve daha fazlası

Örnek ;

SScLLe.png

Açılan Video formatları = MP4 , AVI , MPG ve daha fazlası

Örnek ;

NKdIfA.png

not// Arkadaşlar ben bir seferlik yükledim. o yüzden ücretsiz kullanıyorum. ücretsiz de videolar gözükmemektedir.

Açılan Döküman Foramtları = PDF , HTML , TXT , XML , XLS ve daha fazlası

PDF örneği
4cPK9a.png

HTML Örneği

Kodlar :

L543WV.png

kodların görünümü :

WS4O1A.png

POdHdT.jpg

Açılan E mail Formatı = DBX

Açılan Sıkıştırılmış Formatlar = RAR , ZIP , GZIP ve daha fazlası.

Evet arkadaşlar resimli olarak gösterdiklerim en çok işime yarayan şeylerdi. dene sürümü kullanmaktayım ve bu özellikler açık deneme sürümünde.

Web Sitesi
Kod:
[center]               https://www.solvusoft.com/en/windows-store/fileviewlite/gui-icon-view-full-file [/center]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.