Filesbride Rar Şifresi İndirme Sorunu

m_ycgk

Yeni üye
12 Haz 2010
8
0
Ankara
Selamun Aleyküm arkadaşlar
öncelikle belirteyim ki forumda yeniyim, kuralları inceledim ama yine de yanlışım varsa affola
Yardım almam gereken konu Rar şifresi ile ilgili
Hediye gelen PS3 konsolunda para harcamadan oyun oynamak için kırdırdım ve internetten bir sürü oyun indirdim. Yaklaşık 150 GB boyutunda toplam oyun var elimde ama bundan da büyük sorunum var.İndirdiğim oyunların çoğunda Rar şifresi mevcut ve ''Filesbride'' denen başbelası bir siteden form doldurarak oyun oynayarak falan indirmem gerekiyor ama hangisini seçsem teklifin süresi doldu uyarısı alıyorum. Ne yaptımsa bir türlü indiremedim. Ya sitede sorun var ya da bende ( büyük ihtimal bende). Şimdi tecrübeli veya bilgisi olan arkadaşlardan ricam şudur ki şifreleri bu siteden nasıl indirebilirim veya sitenin kaynak kodundan falan araklayamaz mıyım ?
Yazık olmasını istemiyorum o kadar oyuna ve harcadığım zamana.
şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ediyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.