FileZilla 3.0.0 Beta 6..FTP

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
8
7e4f0897bc36vx3.jpg


Tanıtım:

FileZilla birçok özelliği bulunan küçük ama oldukça güçlü bir FTP istemcisidir. Tüm bağlantı bilgileriniz ile uzak sunucuya yaptığınız giriş bilgilerinizi Internet Explorer tarzı bir arabirim ile gösterebilir ve kaydedebilir.

FileZilla programı güvenlik duvarı (firewall), proxy bağlantıları, SSL ve Kerberos GSS güvenliğini destekler. Ayrıca bağlantıyı açık tutma özelliği, otomatik Asci/Binary transferi desteği ve diğer onlarca gelişmiş yardımcı aracı ile hem amatör hem de profesyonel kullanıcılar için çok özellikli bir FTP istemcisi görevini başarıyla yapabilir.

Özellikler :

# Gönderme ve indirmelere (upload/download) kaldıkları yerden devam edebilme
# Özel komutlar
# Klasör destekli site yöneticisi
# Hatta tutma desteği
# Zaman aşımı bildirimi ve önleme sistemi
# Güvenlik duvarı (firewall) desteği
# SOCKS4/5 ve HTTP1.1 proxy sunucusu desteği
# SSL ile güvenli bağlantı desteği
# SFTP desteği
# Gönderme/İndirme bekletmesi
# Sürükle-Bırak desteği
# Kerberos güvenlik sistemi ile GSS girişi ve şifrelemesi


Homepage -http://sourceforge.net/projects/filezilla

Size: 2.70 MB

İndir FULL: http://switch.dl.sourceforge.net/sou...in32-setup.exe
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.