Filezilla kullanmadan fake facebook

Riqor Mortis

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
362
0
mersin
herkese merhabalar arkadaşlar istek üzerine şahsen kullandığım fake facebooku sizlerle paylaşmak istedim
Adım1: PHP ve MySQL, Site Kurucu ile Reklamsız ve Ücretsiz Hosting! sitesinden bedava host siparişi veriyoruz.

Adım2:İsim ve mail bilgilerimizi giriyoruz.isim bölümünde nick kullanmanız tavsiye olunur.Ve açılan sayfada gelen uyarı kısmındaki edit your email'e tıklayıp msn adresimizi onaylıyoruz.

Adım3:Şimdi geldik host açmaya email onayından sonra hostinger hesabımızdayız sol üstte bulunan hosting seçeneğine tıklayıp yeni hosting hesabına tıklıyoruz.Açılan pencereden ücretsiz bölümündenn sipariş ver diyoruz.

Adım4:Açılan pencereden alan adı ve şifremizi giriyoruz.ilk seçenek alt alan adı olması önerilir , alt alan adı da .16mb.com olarak seçilmesi önerilir.Sunucu bölgemiz avrupa.ve şifremizi girip devam et diyoruz.

Adım5:Gerekli bilgileri girip sipariş verip siparişimizi tamamlıyoruz.

Adım6:Host hesabımıza tıklayıp yönet diyoruz.

Adım7:Açılan sayfadan biraz aşağıda web sitesi yükleyin bölümüne tıklayıyoruz önümüze 'dosyaları buraya bırakın' bölümü çıkacaktır.Linkini verdiğim scripti indirip rar dosyası şeklinde atıyoruz ve fake facebookumuz hazır arkadaşlar.Linkinden bakabilirsiniz görünümüne gerisi sizin sosyal mühendisliğinize kalmıştır.Mail ve pass bilgilerine fake facebookumuzun linkinin sonuna /sifreler.txt yazıp ulaşabilirisiniz yani link şöyle olacacaktır. xxxxx.16mb.com/sifreler.txt

fake facebook script: Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

virüstotal:https://www.virustotal.com/tr/file/...4d31c6618c0a94cf94f1bdbf09706c72895/analysis/

Bir teşekkürü çok görmeyin arkadaşlar :D :D

EDİT 08.07.2016

Arkadaşlar host sitesi duruma ayıktı güzel bir host sitesi bulunca burda editleyeceğim

Son düzenleme:

ByFare

Üye
21 May 2016
64
0
Kardeşim peki linkin sonuna ek olarak bişeyler ekleyebiliyormuyuz maksat bol rakamlar arasında uzantıları kaybetttirmek yoksa 16mb ile sonu biten zorlar bizi

NobodyKnows

Yeni üye
31 Ocak 2016
36
0
pardon hosting'e giriş yapmadan denemişim ama bu defa da sayfa bulunamadı diyor bir yardım et

Riqor Mortis

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
362
0
mersin
arkadaşlar adımları doğru bir şekilde yaptıysanız eğer host hesabınızdayken kontrol panel bölümünde açtığınız host adı neyse xxxxx.16mb.com/ yazar eğer scripti yüklediyseniz bu linki kopyalayıp yapıştırın fake facebook sayfası açılacaktır.sekme bölümünde sayfa bulunamadı yazması yanlış yaptığınız anlamına gelmez. Aksine doğru yoldasınız. Sayfa bulunamadı demesinin sebebi yedireceğimiz kişinin sayfayı görebilmek için giriş yapmaya bir nevi zorlamak içindir.O sizin sosyal mühendisliğinize kalmış.Link sonuna ek sayılar vs ekleyemiyorsunuz ama 16mb.com yazması kurbanın yemeyeceği anlamına gelmiyor.

Riqor Mortis

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
362
0
mersin
pardon hosting'e giriş yapmadan denemişim ama bu defa da sayfa bulunamadı diyor bir yardım et

kardeşim bütün adımları doğru yaptıysan şifreler kısmında error vermemesi gerekiyor. actıgın host xxxxxx.16mb.com/ diyelim bunun sonuna sifreler.txt yazarsan sayfa açılacaktır.Eğer kurbana giriş yaptırmayı başarmışsanız sayfada maıl ve pass bilgisi görünecektir.Daha ilk açtığın için sayfa boş görünecektir.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.