Filezilla [YARDIM]

ZForce

Üye
22 May 2016
93
0

Hata: Sunucuyla bağlantı kurulamıyor

Hatası Alıyorum Her şeyi Denedim Olmuyor Biri Yardım Etsin Forumda da Bunun Hakkında Bir şey Bulamadım Bilen Biri Yardım Etsin :RpS_thumbup: :RpS_bored:
Fake Facebook Script i Yükleyemiyorum Yardım

ZForce

Üye
22 May 2016
93
0
Hostingerden ücretsiz aldın büyük bi ihtimal.
Sana şunu söyliim kardeşim.
Hostinger pişmanlıktır.

Oda site hatası veriyordu.
Önce siteye erişmeye çalış...
Aynen Ücretsiz Olarak aldım

O zaman Hangi Ücretsiz Hosting Firmasından Alayım 00webhost falan diyorlar o nasıl ?

Son düzenleme:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
000webhost daha iyidir bence ama hostingerdede panele girdiğinizde site bilgilerinden site ip sini öğrenin filezillada sunucu kısmına onu yazın k.adı şifre doğru ise bağlanacaktır.

ZForce

Üye
22 May 2016
93
0
000webhost daha iyidir bence ama hostingerdede panele girdiğinizde site bilgilerinden site ip sini öğrenin filezillada sunucu kısmına onu yazın k.adı şifre doğru ise bağlanacaktır.

o73p4Q.png

Şimdi Ben Bunları Girmeyecekmiyim ?

ZForce

Üye
22 May 2016
93
0
tamam onlari yazicaksin

Olmuyor :(

0fees sitesinden alıyım diyorum filezillada problem yok giriyorum atıyorum dosyanın içine bu seferde 0fees beni başka siteye yönlendiriyor çakmış galiba o yardım edebilecek biri varmı ?

00webhost da aynı hatayı verdi 0fees de vermiyor nerede sıkıntı var ya :(

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.