Film, Dizi ve Belgesel kanalı açma hk.

NMBEY

Yeni üye
1 Ocak 2019
41
0
Nereye?
Merhaba değerli Türk Hack Team ahalisi, ben bir YouTube kanalı açıcam ve orada Film, Dizi ve Belgesel paylaşmak istiyorum. İlerliyen zamanlar da ise Web Sitesi ve Mobil Uygulama yapmayı düşünüyorum. Şimdi ilk adımımı YouTube'ye Film, Dizi ve Belgesel atacağım. Ben diyelim ki bir "Spiderman dizisini YouTube'de paylaşdım. Nasıl fazla izlenme alabilirim? Nasıl kanala abone kazandırabilirim? Nasıl bu sektörde ilerleyebilirim ? Okulu bırakdım ve canım sıkılıyor bu tür işlerle uğraşarak vakit geçirebileceğimi düşünüyorum.

Examplernszt

Yeni üye
2 Ara 2018
46
0
Dünya
Kolay değil bu işi yapan binlerce insan var bende youtuber im bu arada :D
İstikrarlı video atnak en büyük etken afgan rasulov un videolarını izleyerek gerçekten işe yarıyacak bilgiler edinebilirsin.Eğer youtube da para var bende kazanıyım mantığıyla girersen yapamazsın kitle oluşturnak eskisi kadar zor değil güzel içerikler üret herkes izlesin.Belgesel film konusuna gelirsek bu işi hakkıyla yapan çok insan var ama kendine güveniyosan yapabilirsin.Başarılar

NMBEY

Yeni üye
1 Ocak 2019
41
0
Nereye?
Kolay değil bu işi yapan binlerce insan var bende youtuber im bu arada :D
İstikrarlı video atnak en büyük etken afgan rasulov un videolarını izleyerek gerçekten işe yarıyacak bilgiler edinebilirsin.Eğer youtube da para var bende kazanıyım mantığıyla girersen yapamazsın kitle oluşturnak eskisi kadar zor değil güzel içerikler üret herkes izlesin.Belgesel film konusuna gelirsek bu işi hakkıyla yapan çok insan var ama kendine güveniyosan yapabilirsin.Başarılar

Kanal ismin ne peki bir bakayım merak ettim. :sırıtan Afgan rasulov kim bilmiyorum ama araşdıracağım. Amacım kitle de sayılmaz, mesala ben bir Bumblebee izlemek isdiyorum fakat bu sinema da var sadece bende bunu kendim çekip sinema çekimi yaparak YouTube'de paylaşmayı isderim, sonuçda evde oturup film ve dizi izliyen kişiler bi hayli fazla para sıkıntısı çeken kişiler içinde bir çözüm benim amacım.

Examplernszt

Yeni üye
2 Ara 2018
46
0
Dünya
İsim veremem kusura bakmayın.Ama size bi hayli tecrübe aktaracak kadar abonem olduğunu söyleyebilirim.Sinema çekimleri telif hakkına tabidir.Videonu youtube tarafdından kaldırılır.Aşırı hit olcak bir video atmadığınız sürece kitle oluşturmadan kazanç elde etmeniz imkansız.Aşırı hit videonuzda da kanal bi anlık bizim tabirimizle havai fişek olur sonra söner.Bu işler yavaş yavaş oluyor göründüğü kadar kolay değil arkadaşlar.En azında 1 yılını harcaman lazımki iyi şeyler yapabilesin.Edit lere çok dikkat et.Gerçekten izletir videonu.Başarılar ama yanlış yoldasın düzeltmeni öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.