Film İzleterek para kazanma scripti 2015Güncel !!

Nightmarre

Yeni üye
25 Haz 2015
40
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Öncelikle

Özellikler
1. Yönetim Paneli (9 tema)
2. Çoklu kategori desteği
3. Slayt bölümü
4. Dizi/film afiş ekleme
5. Diziler için sezon seçeneği
6. Dil seçeneği (Türkçe, TR Dublaj, altyazı)
7. Bozuk filmler/diziler bölümü
8. Yapım, yönetmen, oyuncu, imdb vb. film/dizi bilgileri
9. Detaylı SEO desteği (isteğe bağlı link seçimi, özel başlık, açıklama, anahtar kelime seçimi)

Kurulum
1. Bir MySQL veritabanı oluşturun.
2. SQL klasöründeki aykiri_film.sql dosyasını oluşturduğunuz veritabanından içe aktarın.
3. inc klasöründe bulunan baglan.php ve baglan2.php dosyalarını, ajax klasöründe bulunan baglan.php dosyasını bir metin editörü ile açarak aşağıdaki alanlara veritabanı bilgilerinizi girin.
4. Site Dosyaları klasöründeki tüm dosyaları sunucunuza atın.
5. Aşağıda belirtilen bilgilerle yönetim paneline giriş yapın. Sol menüde bulunan SEOAyarları kısmına girerek Site İsmi bölümüne site adresinizi yazarak kayıt edin.

Yönetim Paneli: site-adresiniz.com
Kullanıcı Adı: m8c
Şifre: mustafa97
Not: Güvenliğiniz için inc > baglan.php dosyasını açarak aşağıda belirtilen satırlardan yönetici bilgilerinizi düzenleyiniz.
Sitenizde iyi film izlemeler ayrıca şunuda belirtmek isterim google Adsense'de hesabınız varsa sitenize reklam koyup para kazanabilirsiniz :) iyi Günler TurkHackTeam Ailesi :)

Download Link = http://bc.vc/KRSnYq

fenerkara

Katılımcı Üye
1 Eki 2009
538
2
Kardeşim ben hiç anlamam ama bir forum sitesi açmak istiyorum MyBB midir nedir bunun gideri ne kadar olur nasıl açarım

izmiragasi

Katılımcı Üye
18 Ağu 2015
474
0
İzmir
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Öncelikle

Özellikler
1. Yönetim Paneli (9 tema)
2. Çoklu kategori desteği
3. Slayt bölümü
4. Dizi/film afiş ekleme
5. Diziler için sezon seçeneği
6. Dil seçeneği (Türkçe, TR Dublaj, altyazı)
7. Bozuk filmler/diziler bölümü
8. Yapım, yönetmen, oyuncu, imdb vb. film/dizi bilgileri
9. Detaylı SEO desteği (isteğe bağlı link seçimi, özel başlık, açıklama, anahtar kelime seçimi)

Kurulum
1. Bir MySQL veritabanı oluşturun.
2. SQL klasöründeki aykiri_film.sql dosyasını oluşturduğunuz veritabanından içe aktarın.
3. inc klasöründe bulunan baglan.php ve baglan2.php dosyalarını, ajax klasöründe bulunan baglan.php dosyasını bir metin editörü ile açarak aşağıdaki alanlara veritabanı bilgilerinizi girin.
4. Site Dosyaları klasöründeki tüm dosyaları sunucunuza atın.
5. Aşağıda belirtilen bilgilerle yönetim paneline giriş yapın. Sol menüde bulunan SEOAyarları kısmına girerek Site İsmi bölümüne site adresinizi yazarak kayıt edin.

Yönetim Paneli: site-adresiniz.com
Kullanıcı Adı: m8c
Şifre: mustafa97
Not: Güvenliğiniz için inc > baglan.php dosyasını açarak aşağıda belirtilen satırlardan yönetici bilgilerinizi düzenleyiniz.
Sitenizde iyi film izlemeler ayrıca şunuda belirtmek isterim google Adsense'de hesabınız varsa sitenize reklam koyup para kazanabilirsiniz :) iyi Günler TurkHackTeam Ailesi :)

Download Link = http://bc.vc/KRSnYq

Sağolasın hocam

Kardeşim ben hiç anlamam ama bir forum sitesi açmak istiyorum MyBB midir nedir bunun gideri ne kadar olur nasıl açarım

Forumda anlatımlar mevcuttur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.