Film Önerisi Almak İsteyenler Buraya

King Of BirdS

Uzman üye
23 Eki 2011
1,025
0
Oyun Klasörü
İzlenmesi Gereken Filmler

Merhaba arkadaşlar. Size birkaç tane film tavsiye edeceğim kesinlikle izlemelisiniz dediklerimden :) Başlayalım ; (Yıldızlar tavsiye derecesini gösterir:) )

1-)Fetih 1453...........(İzlerken asla sıkılmayacağınız, en güzel film.Şiddetle tavsiye ederim.)******
2-) Felekten Bir Gece 1 ve Felekten Bir Gece Part II....(Süper ötesi bir komedi ) ******
3-)Git Başımdan..............................(Bunu izlerken çok gülmüşüm. Kesinlikle izleyin ) ******
4-)Maymunlar Cehennemi Başlangıç.......................(Süper ötesi bir film ) ******
5-)Forrest Gump............................( Eski bir film. Fakat çok güzel. İzlenmesi gerekir. )******
6-)Tekken........................................(Dövüş sevenler için güzel )**
7-)Yenilmez III..............................(Çok iyi bir film.İzlemeniz gerek. )*****
:cool:Yarışçı Doğanlar........................(Arabaları ve drag yarışlarını seviyor musunuz ? ) **
9-)Hızlı ve Öfkeli 5.........................( Serideki heyecan yine aynı düzeyde. İzlenmesi gerek )****
10-)Thor............................................( Güzel bir film.Aksiyon sevenler için çok iyi ) ***
11-) Kovboylar ve Uzaylılar.................(Aksiyon dolu bir film.İzlenmesi gerekir) ****
12-)İlk Yenilmez Kaptan Amerika........( Güzel bir film. Aksiyon dolu) ***
13-)Battle L.A...................................(Oldukça heyecanlı bir bilimkurgu,aksiyon filmi) **
14-)Transformers 3..........................(Bu seriyi bilmeyen yoktur herhalde)******
15-)Limit Yok....................................(İzlediğim en kaliteli filmlerden bir tanesi)******
16-)Başlangıç.....................................(Fazla söze gerek yok.Kesinlikle izlenmeli)-Agression*
17-)Prestij...........................................(Numaralardan hoşlanır mısınız ? )******
1:cool:Sherlock Holmes 1 ve 2...................(Tam bir baş yapıt.)-HackerTime
19-)Yaşam Şifresi.................................(Ben diyecek söz bulamadım.)******
20-)Umudunu Kaybetme........................(Will Smith başrolde. Bir an önce izleyin.)******
21-)İntikam Yolu...................................(Aksiyon severler için iyi bir film.)****
22-)Çelik Yumruklar..............................(Robotların dövüşünü sever misiniz ? )*****
23-)Paris'ten Sevgilerle.........................(Güzel bir aksiyon filmi.)-InvisibleLord
24-)Zamana Karşı.................................(2011 filmlerinden. IMDb 6.6)-|CobraStaB!|
25-)Cehennem Melekleri........................(Tüm ünlüler burada.Aksiyon severler için çok iyi)******
26-)Koku -Bir Katilin Hikayesi-................................(Çok güzel ve merak uyandırıcı bir film)******
27-)V-for Vandetta.....................................(IMDb puanı 8.2. İzlenmez mi bu film ?)******
2:cool:Apocalytpo .....................................................(Bu filme yorum yetmiyor)******
29-)Sıkıysa Yakala..............................................(Çoğu kişi tarafından tavsiye edilen film)*****
30-)Siyahlı Kadın.................................................(Güzel bir korku ve gerilim filmi)*****
31-)Ip man................(Şiddetle tavsiye ederim. İzlediğinizden pişman olmayacaksınız.)******
32-)Tetikçi...........................(Aksiyon dolu bir film.)******
33-)Yenilmezler..............(Bu kadar süper kahramanı bir arada görmüş müydünüz ?)******

Evet arkadaşlar benim önerilerim bunlar. Aklıma geldikce güncelleyeceğim.
Sizinde önerileriniz varsa yorumlara yazın onlarıda ekleyelim. :)

Son düzenleme:

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Hepsini İzlemiştim Hepside Güzel Tavsiye Özellikle Transformers 3 & Kovboylar Ve Uzaylıları Şiddetle Tavsiye Ederim...

WorHal

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
476
0
Polatlı/Anka
Hemen Hemen Hepsini İzledim Benim Tavsiyelerim;
Büyük Hazine 1,2.
Akılalmaz
Rehine
Turist
Zor hedef
Tehlikeli Adam
.
.
.
.
Vs Vs :)

HackerTime

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
616
0
Uzayda
size bir film söleyim :D ben böle birşey ızlemedım abi 2. sini tam ızleyemedım :D sherlock holmes süper bir film izlemeyenler o kadar idddalıyım SONUNA KADAR İZLEYİN :D + 1. sini izleyin 2i anlamazsınız :D sherlock holmes 2009 2.side sherlock holmes gölge oyunu neyse :D saygılarımla :trl:

WorHal

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
476
0
Polatlı/Anka
size bir film söleyim :D ben böle birşey ızlemedım abi 2. sini tam ızleyemedım :D sherlock holmes süper bir film izlemeyenler o kadar idddalıyım SONUNA KADAR İZLEYİN :D + 1. sini izleyin 2i anlamazsınız :D sherlock holmes 2009 2.side sherlock holmes gölge oyunu neyse :D saygılarımla :trl:

Kardeş 1.sini izledim.2.si daha yeni vizyondan çıktı.cd vd dvd'si 1.5 aya kadar çıkar heralde

HackerTime

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
616
0
Uzayda
holmes gercekten çok boyutlu bir fılm hanı oyun dunyasında belli başlı oyunlar her zaman onde gider ya orn crysis cal of v.s v.s holmes tarzı fılmler bnce cok tutuluyor başlangıcta çok iyi tabi zevkler ve renkler tartısılmaz .d komedi bakımındanda Bay evet çok iyi film

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
Kardeşim koyduğun filmlerin çoğu berbat filmler ve ne ilginçtir ki, kült bir şaheser olan Forrest Gump'a 4 yıldız, çocuk aksiyon filmleri veyahut boş vakitte izlenebilecek komedi filmlerine 5 yıldız vermişsin. Daha çok film izlemeni ve dağarcığını olgunlaştırmanı tavsiye ederim. Forrest Gump, listende çok sırıtan bir film. Onu ayrı kefeye koymak lazım. Geri kalanları boş vakitte izlenebilecek filmler. Ama bu tavsiyelerin, olgun film haznesine sahip olmamandan geliyor dediğim gibi.

İyi seyirler :)

HackerTime

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
616
0
Uzayda
Kardeşim koyduğun filmlerin çoğu berbat filmler ve ne ilginçtir ki, kült bir şaheser olan Forrest Gump'a 4 yıldız, çocuk aksiyon filmleri veyahut boş vakitte izlenebilecek komedi filmlerine 5 yıldız vermişsin. Daha çok film izlemeni ve dağarcığını olgunlaştırmanı tavsiye ederim. Forrest Gump, listende çok sırıtan bir film. Onu ayrı kefeye koymak lazım. Geri kalanları boş vakitte izlenebilecek filmler. Ama bu tavsiyelerin, olgun film haznesine sahip olmamandan geliyor dediğim gibi.

abi sherlock holmes guzel ama yav :D

King Of BirdS

Uzman üye
23 Eki 2011
1,025
0
Oyun Klasörü

Tavsiyen için sağol :) Fakat dediğim gibi herkesin zevki ayrıdır. Fakat tavsiyeni dikkate alacağım teşekkür ederim :)

Liste Güncel.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.