Film sitem için film script'i arıyorum

fatihtugay

Yeni üye
29 Kas 2006
2
0
Arkadaşlar öncelikle kolay gelsin kendime blogspot sitesi açtım fakat bana film lazım. Bir arkadaştan 129 tane film aldım fakat videoların izleme linkleri bozuk bana verebileceğiniz film linkleri var mı ? ben siteyi koyuyorum bakarsınız. siteye herhangi bir ayar ayar çekmedim önerebileceğini bir şeyler varsa 2 sitem içinde yorumlarınızı bekliyorum
bu film sitem: Reklam olur diye yazmadım
bu da haber sitem:

Moderatör tarafında düzenlendi:

ziar123

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
303
2
GELDİM BEN ?
Hocam script filan hertürlü platformu tarafımca kurulmuş olup bizimle açlışıcak ekip arkadaşı arıyoruz hatta şöyle diyeyim ben ilgilenemiyorum bir ortak arıyorum platfotrmumuzun linki Link netizlet.com Seo vs gibi tüm ayarları mevcut onun yanı sır filmin açıklamasını fragmanını oyuncularını gibi verilerini ototmotik çeken bir sistem mevcuttur.

Kıskacası ben platformu kurudm herşeyi otomotikleştirdim fakat ilgilenecek birini bulamadım sağlam ilgilenebilicek bir arkadaş bulursam kazancın büyük ksımını ona bırakmayı düşünüyorum platform toplam 1 haftadır açık

Son düzenleme:

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
Hocam script filan hertürlü platformu tarafımca kurulmuş olup bizimle açlışıcak ekip arkadaşı arıyoruz hatta şöyle diyeyim ben ilgilenemiyorum bir ortak arıyorum platfotrmumuzun linki Link netizlet.com Seo vs gibi tüm ayarları mevcut onun yanı sır filmin açıklamasını fragmanını oyuncularını gibi verilerini ototmotik çeken bir sistem mevcuttur.

Hocam Scripti Benimle Paylaşırmısınız

ziar123

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
303
2
GELDİM BEN ?
Hocam Scripti Benimle Paylaşırmısınız

Script Olarak wordpress Kullandım ancak benim php dilinden faydalanarak bir tema yazdım diyebiliriz bu temabu halde değildi baya bi geliştirdim bu hali aldı otomotik enytegre sistemler gibi sistemeler mevuttur dediğim gibi bir filmi ekleemek toplamda 35 saniye filan sürüyor ancak hiç vaktim olmadığından bununla ilgilenemeiyorum bu işlerde yanımda olup bana yardımcı olup kazancın büyük kısmını alıp ve bu işlerde gelişmek isteyen arakadaşlar varsa bekliyoırum bu yolda beraber yürüyeceğim birine ihtiyaç duyuyorum

Not: yazım hatalrından dolayı kusura bakmayın mobil bir platforumdayım

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30

Script Olarak wordpress Kullandım ancak benim php dilinden faydalanarak bir tema yazdım diyebiliriz bu temabu halde değildi baya bi geliştirdim bu hali aldı otomotik enytegre sistemler gibi sistemeler mevuttur dediğim gibi bir filmi ekleemek toplamda 35 saniye filan sürüyor ancak hiç vaktim olmadığından bununla ilgilenemeiyorum bu işlerde yanımda olup bana yardımcı olup kazancın büyük kısmını alıp ve bu işlerde gelişmek isteyen arakadaşlar varsa bekliyoırum bu yolda beraber yürüyeceğim birine ihtiyaç duyuyorum

Not: yazım hatalrından dolayı kusura bakmayın mobil bir platforumdayım

Hocam İletişime Geçsek Scripti Sisteme Kurarak İki Site İlede İlgilenebilrim Çok İzlenen Filmler İle Sağlam kelimeler ile baya güzel iş başaracağımıza inanıyorum

ziar123

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
303
2
GELDİM BEN ?
Hocam İletişime Geçsek Scripti Sisteme Kurarak İki Site İlede İlgilenebilrim Çok İzlenen Filmler İle Sağlam kelimeler ile baya güzel iş başaracağımıza inanıyorum

Playtofrmumuz hazır ve seo gibi etkenleri üst planda tuutum bi film çıkmadna bile tüm açıklamalar oyuncula rigbi etmenlerle otomotik olarka ekleniyor bizimle düşünürsen, mesaj atabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.