Film sitesi açmak hk

mico0147

Yeni üye
16 Mar 2018
14
0
Ben film sitesi açıp reklamlardan para kazanmak istiyorum ama daha once bir site açmadığım için pek bilmiyorum bana yardımcı olabılcek bırı varmı lutfen

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
150
New World
Ben film sitesi açıp reklamlardan para kazanmak istiyorum ama daha once bir site açmadığım için pek bilmiyorum bana yardımcı olabılcek bırı varmı lutfen

Merhaba Değerli Üyemiz,

Aşağıda ki video'nun size faydalı olabileceğini düşünüyorum.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=PbV0X3l3EjQ"]https://www.youtube.com/watch?v=PbV0X3l3EjQ[/ame]

LastShot05

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,075
1
Türkiye
Açanlar 20 verip 50 kazanıp 50000 kaybeden kişilermi peki .....onlar yapıyorsa bu aradaş neden yapamasın ???

50.000 TL Kaybetme Nedenleri Yayınladığı Film'i Millet Bedava İzlerken / Filmciler Bakıyor :D Satışlar Kötü Açıyorlar Bakıyorlar Sitelere "Aha Bizim Film Lan Bu Kardeş"
Diyorlar. Bu Nedenle Hemen Telifing.exe Çalışıyor Ve Adam Whois Sorgulaması Yapıp Bir Güzel Davasını Açıyor - Mahkeme Vs. , ...

Gidip Gündelikli Garsonluk Yapsın 70-80 TL Atsın Cebine Temiz :yo

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
50.000 TL Kaybetme Nedenleri Yayınladığı Film'i Millet Bedava İzlerken / Filmciler Bakıyor :D Satışlar Kötü Açıyorlar Bakıyorlar Sitelere "Aha Bizim Film Lan Bu Kardeş"
Diyorlar. Bu Nedenle Hemen Telifing.exe Çalışıyor Ve Adam Whois Sorgulaması Yapıp Bir Güzel Davasını Açıyor - Mahkeme Vs. , ...

Gidip Gündelikli Garsonluk Yapsın 70-80 TL Atsın Cebine Temiz :yo

:D komik geliyor bu telif yersin odur budur gider godaddyden farklı bi isimle domain alırım 5 tlye whois gizletirim ki gizletmesemde bi fark yok orası olmadı 1and1den alırım
sonra gider rusya tabanlı uygun fiyata sunucu veren yerlerden 50 100 tl gibi fiyatla sağlam bi sunucu alırım bağlarım birbirine en kral filmleri yüklerim 500 kere telif atsın yine bişi olmaz
az akıl ile çok iş başarılır ;)

KORSAN HACK

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
680
0
Kıbrıs
Benimde 2 tane film sitem var bu güne kadar hiç bişey olmadı
doğru taktik ve tedbirli çalişirsan hiç bişey olmaz
sunucu ve domain alirken kendi bilgilerini kullanma ve yurtdışındaki firmalardan almanı tafsiye ederim

Aklın bişeye takılırsa öm atabilirsin

RowLuaMee

Yeni üye
15 Mar 2018
9
0

Ben Bir Film Sitesinde ("İsmini Vermek İsterdim Ama Reklam Olacağından Direk Muhappete Giriyorum.") Seo Hizmeti Yapıyorum Ve Söylemesi Ayıptır Aylık Bir Eve Yetecek Kadarda Maaş Alıyorum ("Sahibi Ne Kadar Kazanıyordur Senin Hayal Gücüne Kalmış") Kısaca Altyapın Oldukça Para Kazanman Çok Rahat Olur, Ama ; 0'dan Bir Siteyi Oluşturman, Eski Yeni Filmleri Kendi Hesaplarına Upload Etmen, Reklam Çıkman, Seo Uyumlu Bir Tasarım Yapman, Günlük Hit Çekmen, Diğer Sitelerle İrtibat Halinde Çalışman.. Kısaca Seni Uğraştırır Ama " Yok Yapamazsın , Yok Dava Açarlar " Muhappetlerine Takılma :) Zor Ama İmkansız Değil.

Ha, Uğraşmak İstemiyorum, Ama Bişiler Kazanmak İstiyorum. Dersende; Uploader Yada Editör Olarakta Aylık Stajer Maaşı Gibi Kazanabilirsin Film Sitelerinde

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.