Film Sitesi Actim Arkadaslar Bana Yardimci olucak varmi Aranizda :)

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
Film Sitesi Actim Arkadaslar Bana Yardimci olucak varmi Aranizda :) Lutfen Cok Yardima Ihtiyacim Var Yeniyim :) Tema Seo Filan Seoyu Film Sityeme Uygun Nerden Bulucam Yardim Edin Lutfen.

Bana Ucretsiz ve Cok iyi Ayarlanabilen Bir tema Verebilirmisiniz Ya :) Rica Ediyorum Cokk :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
9 Şub 2015
79
0
26
SAMSUN
dostum aynen sagolasin bana suan ortak lazim wordpressten anlayan ve film sitesini beraber yonetecegimiz birileri ıleride reklamlardan ınsallah alirsam yuzde 30 yuzde 35 gibisini kazancin arkadasa vericem yeterki he desin :) gelin 3 4 kisi baslayak yanliz yapamiyorum hosting + domain odemeleri benden dostlar :) sadece filmi ayarlicaksiniz siteyi buyutelim ne dersiniz :) <3
suan daha tema ariyorum ısteyenler yorum atsin hemen yonetici yaparim.

kardeş film zevkim iyidir ortak olurum babam internet cafe sahibi doğal olarak full onlineyim arkadaslarımada onerebilirim ortak olurum yani sitene

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
hocam keremiya v4 var . googleden ararsan bulursun

Buldum onu Kurdum Dostum Sagolasin Fakat Filmlerin Aciklmasi kisminda Ozet'i Yazmak Icin Panel Bulamadim Yardimci Olabilirmisiniz mesela Bu Resimdeki ozet'i Benim Wordpress yazi Ekleme Panelimden Eklliyemiyorum Nasil Eklendigine Dair Bir Fikriniz varmi Yoksa Yonetmen Idmb Puani Filan hepsi var da Bitek oYok Oylede Cok Bos Gorunuyor :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.