Film Sitesinin Hitini Nasıl Arttırırım ?

blvck

Yeni üye
30 Haz 2018
18
0
Arkadaşlar selam , 3 gün önce film sitesi açtım.Sitede şu an 42 film mevcut.Filmleri botla değil farklı sitelerden kendi elimle çekiyorum.2 gün önce site Google'de indexlendi ve reklam şirketinden onay aldı fakat hitim çok düşük.Ben 3 gündür açık olmasına bağlıyorum hitin artması için 3-4 ay emek vermek gerektiğini düşünüyorum.

LSKbr2.png

Daha önce bu işle uğraşmış arkadaşların yardımını bekliyorum.İlgilenen arkadaşlara PM'den siteyi atabilirim.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Sitenizi yeni indexlediyseniz hitinizin düşük olması normaldir. Ayrıca vizyonda ki beğenilen filmleri ekleyebilirsin.

Devamlı hitim olsun diyorsan temanı mobile uygun ve güzel yapabilir veya sitedeki reklamları azaltabilirsin

blvck

Yeni üye
30 Haz 2018
18
0
Sitenizi yeni indexlediyseniz hitinizin düşük olması normaldir. Ayrıca vizyonda ki beğenilen filmleri ekleyebilirsin.

Devamlı hitim olsun diyorsan temanı mobile uygun ve güzel yapabilir veya sitedeki reklamları azaltabilirsin
eyvallah hocam

Sıfır bir 4. sezon yükle facebook gruplarında paylaş baya bir hit getirir sana
iyi fikir ama sıfır bir sıkıntı ya Türk dizi filmlerinde telif olayı çok oluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ExcFire

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
594
0
Farkli siteden cekiyorum diyorsun yasak fakat telife girmiyor. Bir cok film sitesi var ve ucretli olarak seo yaptiranlar var googlede 1 . sirada gozukmez site cok ugrasman lazim bunun haricinde face gruplarinda reklam yap

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.