Filmin adını bilen birisi söylesin lütfen

Unvited

Yeni üye
22 Ağu 2017
22
0
...
Öncelikle sa arkadaşlar ben belli bir süre önce bir film izlemiştim ve çok hoşuma gitmişti ama adını bilmiyordum googlede vs konusunu aratarak bulmayı denedim olmadı bulamadım neyse
FİLMİN KONUSU:Bir aile çocuğunu yetimhaneye veriyordu ama çocuğun babası üvey babasıydı neyse bu yetimhane çok sakat biryerdi sürekli kavga vs oluyordu hatta o çocuk oradan bi kere kaçmıştı evine gitmişti sonra üvey babası yetimhaneyi arayıp çocuğu geri aldırtmıştı vs hatta bi gün odalarına girdiklerinde arkadaşının kendini astığını görmüşlerdi ve olay çıkıyordu gardiyan vs geliyordu sonra gardiyanı dövüyorlardı ve filmin sonunda çocuk yine kaçıyordu evine gidiyordu kardeşinin doğum günüydü bir kaç dilim pasta alıp kimseye görünmeden gidicekti ki mahalleden eski arkadaşları geliyordu çocukta birinin burnunu kırıyordu galiba sonrada kaçıyordu.

ÇOK iyi anlatamamış olabilirim kb

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.