FireForce İle Facebook Hack

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar
Sizlere İnternetten Bulduğum Fireforce Eklentisi İle Facebook Profil’i Hacklemeyi Göstereceğim.
Biz Kolay Yola Geçip Mozilla Firefox Brute Force Eklentisi’ni Kullanacağız.

Evet Şimdi Gereken Eklenti;

Mozilla Firefox Eklentisi İçin ;
FİREFORCE

Eklenti Mozilla Firefox’a Aittir.

Not:Arkadaşlar Genelde Kurbanın Şifresi Nekadar Kolaysa Kırılmasıda Okadar Kolay olur.Wordlist İle Uğraşmayacağız.

Resim 1;Tabi Öncelikle Kişinin Kullanıcı Adını Yazıyoruz

Resim 2;Kişinin üstüne Gelip Fireforce Deyip Resimdekini Uyguluyoruz

Resim 3; Gelen Kutularda Numaları Sıraya Göre Yazıyoruz ve save diyoruz.

Resim 4;Ve Zaten işlem Otamatik Olarak Başlayacaktır.

hpd1

Yeni üye
23 Nis 2009
33
0
10 rakamını anlayamadım ne için 10 neye bağlı birde çok yavaş çalışıyor.

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0

Yavaş Çalışmasının sebebi sanırım siz kelime ve sayı beraber yapmışsınız ondan olabilir.

hpd1

Yeni üye
23 Nis 2009
33
0
Şimdi taramayı bitirdi olması gereken şifre 002304 iken 000370 buldu benlik bir hata olduğunu sanmıyorum program düzgün çalışmadı bende.

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
Şimdi taramayı bitirdi olması gereken şifre 002304 iken 000370 buldu benlik bir hata olduğunu sanmıyorum program düzgün çalışmadı bende.

Eklentiyi Ben Yazmadığım İçin Bişey Diyemem Bu Konuda Ama Bazen Site Hack Brute Force Programıda Yanılıyor Bununda Yanılması Olabilir Bence.

sleeplexs

Katılımcı Üye
20 Şub 2011
596
1
C://
bu eklenti türkiyede fazla işe yaramaz wordliste türkçe kelimeler olacağını sanmıyorum ama yinede paylaşım için teşekkürler

Sypx

Üye
4 Haz 2015
128
0
Sifrenin zorluguna uzunluguna özel karakter icerip icermemesine vs. vs. göre degisir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.