firefox

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tedbundy

Katılımcı Üye
10 Tem 2009
323
0
uzaklardan
arkadaşlar firefox da bu siteye girdiğimde hickimi filan yazıyorım ondan sonra tıklıyorum ama girmiyor anlamadım ben bu işi

Keylargo`

Kıdemli Üye
12 Tem 2008
4,460
3
None
Forum sitelerine vs girdiğince

Giriş yaptığınız için Teşekkür ederiz Sayın, *****. Umarız Forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz...

gibi yazılar geldikten sonra hala Log in olmamış gösteriyor bunumu diyorsun

Firefox ta ;

Ctrl+Shift+Del kombinasyonunu kullnarak tüm geçmişi çerezleri vs temizleyin

Bir daha deneyin Firefox'un son sürümünü alttaki linkten edinebilirsiniz

Download Mozilla Firefox 6 Türkçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.