Sızma Testleri Firewall'lardan IP adresimi nasıl gizlerim

kinq23

Üye
18 Ağu 2007
136
0
evet arkadaşlar çıplak ip ile penetrasyon yapıyorum mal gibi ttnet ipsi ile açık veriyorum
nerde o güzelim hızlı proxyler bilgisayarım internetim ztn hızlı değil
bir de proxy yada vpn çalıştrınca düşen internet hızı beni kanser ediyor he bide kaliyi vbox da çalıştırıyorum düşün.
yokmu bunun çözümü bir yolu
siz nasıl yapıyorsunuz

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
vbox yerine usb ye kur live pers olarak calisdir daha guvenli ayrica ip adres gizleyemezsin degisebilirsin mac adresde degistirmeni oneririm ayrica ip adresinle kimse a bunu bu yapmis diye gelip seni alamaz ip adres kesin konum vermez sadece 100 binlerce supheli arasina girersin saygilar )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.